Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 DROP-OFF CHARGE - Збір за повернення контейнера, що належить перевізнику, в місці відмінному від місця призначення, зазначеного в коносаменті перевізника.

FREIGHT COLLECT - Фрахт сплачується одержувачем.

TEU- Еквівалентент обсягу двадцятифутовому контейнера. Часто використовується в оцінці вантажообігу.

Праздники сегодня

Імпорт сушеної риби

При цьому імпортери продовжують скаржитися на низьку рентабельність своєї діяльності. «Оскільки імпорт риби характеризується яскраво вираженою сезонністю, необхідна активніша участь банків в експортно-імпортних операціях,- вважає пані Якименко.- Це істотно знизить вартість продукції і збільшить обсяги імпорту в Україну ».

На думку Василя Черніка, заступник голови Державного комітету рибного господарства Міністерства аграрної політики України, в Україні досі споживання риби знаходиться на невисокому рівні, тому в перспективі можливе зростання імпорту. «Зараз у нас споживається 15,4 кг на душу населення. Це недостатній рівень,- вважає фахівець.- Традиційно в Україну споживалося майже 19 кг ». За словами пана Черника, в усьому світі споживання риби тільки зростає. За останнє десятиліття Саудівська Аравія збільшила споживання риби в 3 рази, Китай - в 5 разів.

Імпорт риби буде рости також через недостатнє виробництво подібної продукції українськими підприємствами. «В українського риболовецького флоту рентабельними залишаються тільки консервні рибні бази,- зазначив Валерій Калустов, заступник директора логістичного центру« Скандинавія ».- Головна причина низьких обсягів виробництва рибної продукції в Україну в тому, що український риболовецький флот не має доступу до ресурсу - він може промишляти лише на дуже обмеженій території світового океану, будучи витісненим з високоприбуткових районів іншими країнами ».

Зниження вилову у внутрішніх водоймах фахівець пов'язує з дією мораторію на продаж землі. «Аквабізнес має оборот фінансових коштів протягом близько 10-15 років,- розповів пан Калустов.- Природно, розвивати аквакультуру можна, лише маючи дуже жорсткі гарантії по землі. Не маючи ж права власності на землю, входити в такі довгі кредитні програми ніхто не ризикує ». Розповідаючи про перспективи українського рибного ринку, експерт звернувся до досвіду Росії, де цього року стартує національна програма аквакультури. Ця програма готувалася кілька років, протягом яких були визначені підприємства, які будуть фінансуватися з місцевих бюджетів. «Мова йде про інвестиційні кредити на 8 років. Крім того, ці підприємства отримають пільги за відсотками в комерційних банках,- пояснив пан Калустов.- Тобто для того щоб розвивати такі програми, необхідна як підтримка держави, так і підтримка комерційних банків ».

Слід також зазначити, що в даний час здійснюється аудит української ветеринарної служби експертами міжнародного епізотіческого бюро. За висновками цих фахівців іноземні держави зможуть судити про структуру та компетентності нашої ветслужби. «З 16 по 27 квітня у нас також будуть експерти з Євросоюзу, які будуть проводити аудит нашої держави,- повідомив пан Горжеєв.- Попередньо ми плануємо перевірити Вінницьку, Львівську області. Але вони можуть вибрати будь-яке підприємство в будь-якій області. Вони подивляться на те, як здійснюється державний контроль над виробництвом сільгосппродукції ».


 

9 вересня 2010 Оновлені котирування на кокосове масло. Продаж кокосового масла оптом за цінами виробника
3 серпня 2010 Оновлені котирування на арахіс з Індії. Продаж арахісу оптом за цінами виробника

Дешевий арахіс з Аргентини. Арахіс з Аргентини за низькими цінами. Якісні показники арахісу: вологість- 8,0%; ядра іншого кольору- 1%; зламані або подрібнені ядра- 4-6%. Мінімальний об'єм- 1 контейнер. 


Харчова цінність горіхів Найменування Білки,
арахісу земляного, Арахіс культурний, земляний горіх ( Arachis hypogaea ), однолітник сімейства бобових, широко розводиться заради їстівних насіння, що нагадують ядро горіха. Вони дуже поживні, містять 43-50% масла, 5-12% вуглеводів і 25-30% білка. Арахіс
Філе пангасіуса Соковите філе пангасіуса - поживний і ситнийБыстрая навигация: