Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 CUT OFF TIME - Контрольний час завезення вантажу на термінал і оформлення відповідних документів на рейс.

FO- Вільно від вивантаження- умова перевезення в місці призначення- означає, що фрахт не враховує вартості вивантаження з судна.

RF - Рефрижераторний контейнер.

Праздники сегодня

Iмпорт риби в Україну

Після скасування ввізних мит на філе риби обсяги імпортованих рибних продуктів ростуть стрімкими темпами. Зокрема, за минулий рік в Україну було ввезено майже в 10 разів більше креветок, ніж в 2005-м, а виробництво пресервів на вітчизняних фабриках збільшилася в 3 рази. Таке зростання споживання змушує ветеринарну службу посилити контроль за якістю ввезеної продукції, говорилося вчора на круглому столі «Перспективи та тенденції розвитку рибного ринку України». Досягти цього збираються в тому числі шляхом проведення аудиту ветеринарних служб держав, що експортують свої рибні продукти в Україну.

«Комплексного аудиту ветеринарних служб іноземних держав ми ще не проводили - це нова норма, прописана в Законі« Про ветеринарну медицину », прийнятого 29 грудня 2006 року,- повідомив виданню« СЕЙЧАС »Володимир Горжеєв, перший заступник голови Державного департаменту ветеринарної медицини - заступник головного державного інспектора ветмедицини.- Однак ми проводили інспектування підприємств за кордоном. Список підприємств, наприклад голландських, які ми перевірили, вивішений у нас на сайті, він постійно оновлюється. Там же у нас є список українських підприємств, що мають право експортувати свою продукцію за кордон ». За словами експерта, поки діє таке загальне правило: на територію України має право експортувати свою м'ясну, молочну, рибну продукцію будь-яка країна, у якої є право експортувати свою продукцію в Євросоюз.

Нагадаємо, що Україна також може здійснювати аудит іноземної ветеринарної служби. Відповідно до Закону «Про ветеринарну медицину», наші експерти повинні за 48 годин до початку аудиту повідомити про свій приїзд країні, куди вони направляються з перевіркою. Другий закон, який регулює діяльність держветслужби,- «Про якість та безпеку харчових продуктів і продовольчої сировини».

Підвищений інтерес до якості імпортованої продукції викликає стрімке зростання її обсягів, особливо в сегменті морепродуктів. «Протягом п'яти років обсяги імпортованої риби зберігалися десь на рівні 250 тис. тонн на рік. У 2006 році обсяги імпорту зросли на 81 тис. тонн,- відзначає Олена Якименко, віце-президент банку «Форум», президент компанії «Скандинавія».- Зокрема, імпорт хека в 2006 році виріс більш ніж в 1,5 рази, а філе оселедця - в 3 рази. Імпорт креветок збільшився майже в 10 разів »(див. таблицю). За словами фахівця, різке зростання обсягів імпорту креветок обумовлений скасуванням ввізних мит і значним зростанням кількості ресторанів та кафе. Також після скасування ввізного мита на філе риби виробництво пресервів на українських фабриках збільшилася в 3 рази. У 2006 році, коли ринок не сприйняв підвищення світових цін на скумбрію, звільнену нішу вдало зайняла сайра. Цікаво, що рівень споживання оселедця в Україні один з найвищих у світі: 2,6 кг / душу населення. До слова, 93% оселедця нам постачає Норвегія.


 

3 серпня 2010 Оновлені котирування на арахіс з Індії. Продаж арахісу оптом за цінами виробника
Індикативні ціни на кокосове масло: Товар : кокосове масло рафінована Сорт
№ з / п Найменування продукту Розміри см / шт ( Cm / pc ) Ціна

Аргентинський арахіс. Прямі поставки від заводу. Продаж арахісу оптом. Пропонуються сорти арахісу: Runner (Раннер) - ядра арахісу і бланшований арахіс, ядра арахісу сорти Редскін (з червоною шкіркою), високоолеіновий сорт ядер арахісу, високоолеіновий арахіс бланшований, арахіс в шкірці. 


Дуже цінним продуктом є морський гребінець, особливо м'язів (м'ясо) гребінця, в якому міститься
При цьому імпортери продовжують скаржитися на низьку рентабельність своєї діяльності. «Оскільки
Креветки відносяться до підряду безхребетних, загону десятиногих ракоподібних. Довжина їх становить від 2 до 30см. ВсьогоБыстрая навигация: