Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 ETD- Передбачувана дата відходу.

OGC- Негабаритний вантаж.

RAMP- Рампа- 1. Пристрій для переміщення вантажу з одного виду транспорту на інший. 2. Умова перевезення при відправленні / прибутті- означає, що експедитор приймає на себе обов'язки з організації перевезення від / до найближчої до відправника / одержувача рампи; вартість перевезення включає послуги з відправлення від / до рампи (фрахт, навантаження / вивантаження з судна, термінальні услегі, навантаження на авто / жд транспорт, доставку до / від найближчої до одержувача / відправникові рампи).

Праздники сегодня

Скорочення виробництва морепродуктів в Українi

Скорочення виробництва рибопродуктів в Україну викликало стрімке зростання їх імпорту. Найближчим часом обсяги ввезених морепродуктів будуть зростати, хоча вже не такими стрімкими темпами, як торік. Особливий попит тоді спостерігався на креветки, що, на думку експертів, обумовлено збільшенням числа кафе і ресторанів.

При значних обсягах споживання держорганам доводиться побоюватися за якість поставлених морепродуктів. Тому вже найближчим часом на підставі відповідного закону вітчизняні експерти почнуть здійснювати перевірку ветеринарних служб держав, з яких везуть до нас рибу постачальники. Українська Держветслужба в свою чергу також пройде перевірку фахівців з Євросоюзу. Причому найближчим часом.


 

31 серпня 2010 Оновлені котирування на сухофрукти з Китаю. Продаж сухофруктів з Китаю оптом за цінами виробника
9 липня 2010 Оновлені котирування на індійський родзинки. Продаж індійського родзинок оптом за цінами

Недорога кокосова стружка з Філіппін. Дерево стружка з Філіппін за низькими цінами. Сухофрукти, бананові чіпси. Котирування на кокоси, терміни поставки, умови платежу та поставки за адресою. 


Кальмари бувають близько 300 видів, поширені широко, переважно в тропіках. Кальмари - хижаки.
Арахісове масло - дієтичний продукт Арахіс (Arachis), рід трав'янистих рослин сімейства метеликових. Отримують
Що таке пангасіус і з чим його їдять? - На прилавках владивостокський магазинів з'явилося філеБыстрая навигация: