Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 CAF- Валютна надбавка- додатковий збір до базової ставки фрахту, величина залежить від зміни курсу валют.

MT - Тонна метрична = 1000кг.

POL- PORT OF LOADING- Порт навантаження.

Праздники сегодня

Експорт риби з Норвегії

Станом на кінець травня вартість експортних поставок морепродуктів з Норвегії досягла 15,1 млрд. норвезьких крон.

За даними Норвезького статистичного бюро та Норвезького Комітету з Питань Експорту Риби (НКВЕР) в порівнянні з аналогічним періодом минулого року експорт морепродуктів збільшився майже на 100 млн. крон. За травень 2008 року вартість експорту становила 2,8 млрд. норв. крон - на 163 млн. крон або на 6% більше, ніж за травень 2007 року. Таким чином, показники вартості експортних поставок як за період з січня по травень, так і за окремо взятий місяць травень нинішнього року є рекордними в історії.

"Крім зростання експорту сьомги і форелі, збільшення експортних поставок оселедця зробило травня нинішнього року рекордним місяцем за експортом морепродуктів. Стан наших ринків характеризується потужним попитом. Зокрема, приросту експорту сприяв ринок Росії, де були перевищені показники рекордного 2007 року ", констатує Егіль Сюндхейм [Egil Sundheim], директор з ринкової інформації і виходу на ринки Норвезького Комітету з Питань Експорту Риби. крон більше, ніж у травні минулого року. Найбільший приріст експорту сьомги відзначений в поставках до Польщі і Франції. Найбільшим імпортером норвезької сьомги є Франція: вартість експортних поставок у цю країну склала 265 млн. норв. крон. За минулі місяці поточного року вартість експорту сьомги склала 6,9 млрд. крон або на 2,2 відсотка менше, ніж за аналогічний період минулого року.

Форелі експортовано за квітень 2008 року на суму 157 млн. крон, що на 69 відсотків або 64 млн. крон більше, ніж за квітень 2007 року. Найбільшим ринком експорту цього виду продукції є Росія: вартість експортних поставок склала 64 млн. норв. крон, що відповідає приросту за травень майже на 80 відсотків. Збільшився імпорт норвезької форелі й на ринки Японії, Україні та Китаю. За минулі місяці 2008 року Норвегія експортувала форелі на суму 676 млн. норв. крон, таким чином, приріст склав 30 відсотків.

Стійке зростання експорту оселедця
Експорт оселедця за травень виріс на 74 відсотка (або на 58 млн. норв. Крон) до позначки 137 млн. крон. Головним імпортером оселедця є Росія, куди було поставлено цієї продукції на суму 43 млн. крон. За минулі місяці поточного року було експортовано оселедця на суму 1,5 млрд. норв. крон або на 33 відсотка більше, ніж за такий же період минулого року.

Зниження експорту в'яленої риби
У травні експорт в'яленої риби ("стокфіш") знизився на 20 відсотків до позначки 155 млн. норв. крон. За минулі місяці цього року вартість експорту в'яленої риби знизилася на 244 млн. норв. крон і склала трохи більше 1 млрд. крон. Найбільш помітно скоротився експорт до Португалії (на 122 млн. крон) і Бразилію (на 85 млн. крон).

Зростають експортні поставки до Росії і Україна
У травні 2008 року експортні поставки морепродуктів в Росії збільшилися на 64 відсотки і склали 260 млн. норв. крон. Приріст поставок в Україну склав 145 відсотків. Таке збільшення пояснюється зростанням експорту сьомги, форелі і оселедця. Експортні поставки в країни ЄС скоротилися в травні 2008 року на 3 відсотки і склали 1,9 млрд. крон. За минулі місяці цього року експорт морепродуктів до країн ЄС склав 9,4 млрд. норв. крон.

Травень: відмінні показники з експорту сьомги
У травні 2008 року сукупна вартість експортних поставок сьомги і форелі досягла 1,7 млрд. норвезьких крон. Це рекордний показник вартості експорту сьомги в травні за всю історію. Із загального приросту в 143 млн. норв. крон на частку сьомги припадає 79 млн. крон, а на частку форелі - 64 млн. крон. У кількісному виразі приріст експорту сьомги склав 4 200 тонн, а форелі - 3 500 тонн.

За минулі місяці цього року експортні поставки сьомги досягли величини 6,9 млрд. норв. крон - на 152 млн. крон менше, ніж за такий же період минулого року. Форелі за минулі місяці цього року було експортовано на 676 млн. крон (приріст проти минулого року складає 156 млн. крон).

Найбільший приріст експорту відзначений у країнах Східної Європи
"Збільшення експорту форелі серйозно сприяло встановленню рекорду по зростанню експорту в країни Східної Європи", вважає фахівець з аналізу ринку Пауль Онда [Paul Aandahl], представник Норвезького Комітету "Якщо раніше форель надходила, в основному, до Японії, яка в деякі роки отримувала більше 84 відсотків експортованої Норвегією риби, то сьогодні жоден з ринків експорту не отримує більше 38 відсотків поставляється на експорт норвезької форелі. Освоєння галуззю низки великих ринків експорту форелі дозволило знизити ризик для виробників цього виду рибної продукції ", додає аналітик ринку Пауль Онда [Paul Aandahl] з Норвезького Комітету з Питань Експорту Риби. Приріст експорту сьомги склав 38%. В цілому кількість експортованої сьомги зросла на 60 відсотків і або на 4 000 тонн. Дуже помітно зросли експортні поставки на два найбільш важливих ринку: до Росії і (+45 відсотків) і Україною (+127 відсотків). Примітно, що найбільший відносний приріст спостерігався на ринку Молдови: експортні поставки в цю країну зросли в п'ять разів і досягли позначки 87 тонн.

Скорочення частки експорту в країни ЄС
Якщо в минулому році на частку ЄС припадало 72 відсотки всього експорту норвезької сьомги, в травні нинішнього року цей показник склав 67 відсотків. Причина - скорочення частки експорту форелі в країни ЄС. При загальному збільшенні експортних поставок форелі, обсяг експорту на ринки ЄС впав, і частка поставок до країн ЄС зменшилася з 22 відсотків до 9 відсотків. В цілому експорт сьомги з Норвегії в ЄС зріс на 8 відсотків до позначки 41 000 тонн.

Зниження експортних поставок сьомги в Азію компенсується зростанням експорту форелі
Експорт сьомги з Норвегії до країн Азії в травні знизився на 8 відсотків. У той же час, експорт форелі в цей регіон світу збільшився відразу на 183 відсотка. Всього обсяг експорту норвезької сьомги в Азію у травні 2008 року зріс на 15 відсотків і склав 7845 тонн. При цьому найбільший приріст спостерігався на ринку Китаю (484 тонни або 91 відсоток). Серед інших найбільш бурхливо зростаючих ринків експорту слід зазначити Ізраїль і Тайвань, де приріст склав, відповідно, 44 і 22 відсотки.


 

30 серпня 2010 Оновлені котирування на китайський арахіс. Продаж китайського арахісу оптом за цінами виробника. Останній
Індикативні котирування на деякі калібри арахісу з Індії: СОРТ Джава (JAVA)
Індикативні ціни на кокосове масло: Товар : кокосове масло рафінована Сорт

Прямі постачання кокосів з Філіппін. Продам філіппінську кокосову стружку і іншу продукцію: сухофрукти, бананові чіпси. Ціни, якісні показники, умови поставки, оплати, терміни, приклади сертифікатів представлені за адресою. 


Дуже цінним продуктом є морський гребінець, особливо м'язів (м'ясо) гребінця, в якому міститься
Станом на кінець травня вартість експортних поставок морепродуктів з Норвегії
Харчова цінність горіхів Найменування Білки,Быстрая навигация: