Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 CAF- Валютна надбавка- додатковий збір до базової ставки фрахту, величина залежить від зміни курсу валют.

LCL- Часткове завантаження контейнера, в одному контейнері слід вантаж декількох відправників на адресу кількох одержувачів.

WAY BILL - Накладна- договір перевезення, також як і коносамент- документ, що підтверджує факт прийняття вантажу перевізником до морського перевезення і зобов'язання передати його вантажоодержувачу в порту призначення, відповідальність перед перевізником за правильність заявлених в коносаменті відомостей несе отправітель.Накладная супроводжує вантаж при перевезенні. На відміну від коносамента накладна не може бути товаророзпорядчим документом.

Праздники сегодня

Морепродукти особливо корисні

Як виявилось, морепродукти особливо корисні для людей з меланхолійним типом темпераменту. Така їжа здатна позбавити від депресивного стану, вважають вчені. Вчені стверджують, що вживання риби є відмінною профілактикою стресу і депресивних станів. Як виявилося, морепродукти знижують ризик їх виникнення на 88%. Вивченням властивостей риби впритул зайнялися американські, британські та ізраїльські незалежні дослідники. Після декількох експериментів виявилось, що люди, які включають у свій раціон страви з жирної риби, знаходяться в прекрасному настрої. На такий стан добровольців впливали компоненти морепродуктів - поліненасичені й омега-3 кислоти. Риба багата фосфором, який дуже корисний для мозку. Поліненасичені жирні кислоти і кислоти групи омега-3 нормалізують рівень холестерину і очищають судини від "поганих" жирів. До того ж, починають працювати краще всі органи, особливо серце і мозок. Вчені визнали, що риба покращує кровопостачання мозку. Таким чином, значно знижується ризик виникнення вікового недоумства. Однак прийом риби вагітним жінкам і годуючим матерям не рекомендується. Вчені радять уникати вживання в їжу риби і морепродуктів з-за великого вмісту ртуті в деяких видах риб. Ртуть, що міститься в багатьох видах морепродуктів, згубно впливає на нервову систему ембріона або ж уже народженого малюка, який може отримати речовину через молоко матері. Варто зазначити, що офіційні представники не хочуть чути таку заяву експертів. Рибний промисел як і раніше приносить високий дохід особам, які, не перестаючи, заявляють про користь морепродуктів для майбутніх мам. Крім того, вони рекомендують щодня вживати в їжу більше риби, яка багата кальцієм і фосфором, а також ртуттю.

Карта сайту: htm і xml


 

9 вересня 2010 Оновлені котирування на кокосове масло. Продаж кокосового масла оптом за цінами виробника
3 серпня 2010 Оновлені котирування на арахіс з Індії. Продаж арахісу оптом за цінами виробника
Зараз арахіс нового врожаю дещо затримується з повноцінним виходом на ринок. Це зв'язано

Продам кокосову продукцію з Філіппін. Дерево стружка різної нарізки, кокосове масло, бананові чіпси, сухофрукти. Подробиці можна дізнатися за адресою 


Що таке пангасіус і з чим його їдять? - На прилавках владивостокський магазинів з'явилося філе
Алергія на горіхи Горіхи, включаючи і деревні горіхи, і земляний арахіс, відносяться до найпоширеніших харчових алергенів.
Пангасіус в сметані з овочами Вам будуть потрібні : пангасіус (філе)- близькоБыстрая навигация: