Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 DEMURRAGE- демередж- плата за наднормативну затримку контейнера, стягується за кожну добу затримки.

NVOCC- Перевізник, що володіє певним обсягом вантажних приміщень на судні, яким він не володіє і не керує, що володіє правом видання бортових коносаментів.

RF - Рефрижераторний контейнер.

Праздники сегодня

Філе пангасіуса

Філе пангасіуса

Соковите філе пангасіуса - поживний і ситний обід для всієї родини. Завдяки малій кількості жирів м'ясо пангасіуса підходить для дієтичного харчування.
Інгредієнти :
Філе пангасіуса
Картопля
Лук
Сметана
Сир
Сіль, перець
наколемо невеликі картоплини виделкою, для швидкого запікання, викладемо разом з рибою на керамічний деко, туди ж викладемо цибулю кільцями, додамо трохи води і сметани, посипаємо спеціями. Поставимо в духовку на годину. Коли картопля буде готова, викладемо на пангасіус шматочки сиру і будемо запікати ще небагато.
Якщо риба вже готова, а картопля запізнюється, накриємо форму для випікання фольгою. Подавати можна холодним або гарячим. Блюдо добре заморожується, для розморожування порційно.


 

9 вересня 2010 Оновлені котирування на кокосове масло. Продаж кокосового масла оптом за цінами виробника
1. Філе пангасіуса / Pangasius fillets (one 20 ' FCL) Специфікація і ціни: Skinless,
Сухофрукти Ціна

Прямі постачання кокосів з Філіппін. Продам філіппінську кокосову стружку і іншу продукцію: сухофрукти, бананові чіпси. Ціни, якісні показники, умови поставки, оплати, терміни, приклади сертифікатів представлені за адресою. 


Кальмари бувають близько 300 видів, поширені широко, переважно в тропіках. Кальмари - хижаки.
{1 } А р а х і з Л. А. А До З Е Н Про В А {2 } А р а х і з Л. А. А До З Е Н Про В А {3 } {4 } {5 } {6 } {7 } {4 } {5 } {8 } {9 } {1 0 } {1 1 } {1 2 } {5 } {1 3 } А р а х і з п про д з е м н и ї 1 - н і ж н я я ч а з т ь р а з т е н і я з ц в е т до а м і, м про л про д и м і і з р е л и м і п л про д а м і (б про б а м і ) ; 2 - б про б (в р а з р езе) зі зрілими насінням Зерна арахісу широко використовуються в кондитерському виробництві Арахіс не містить хоземлятеріна, а це дуже важливо для тих, хто піклується про здорове харчування Посадки арахісу Прибирання арахісу в США Арахісове поле після збирання Лущення арахісу Приготування каші з арахісу в Буркіна-Фасо Експорт арахісового масла у світі, 1999 Країни тис.
Арахіс: з сімейства бобових Арахіс (Arachis hypogaea)- різновид сімейства бобових Fabaceae, уродженець ПівденноїБыстрая навигация: