Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 BONDED WAREHOUSE- Склад, що знаходиться під митним контролем, товари на якому зберігаються без обкладення державними податками: митний склад або склад тимчасового зберігання.

FR- FLAT RACK - тип контейнера- дивіться в типах контейнерів.

SOC- Контейнер- власність відправника (клієнта).

Праздники сегодня

Що таке пангасіус і з чим його їдять?

Що таке пангасіус і з чим його їдять?


- На прилавках владивостокський магазинів з'явилося філе пангасіуса . Перш ніж купити його на пробу, хотілося б дізнатися, що це за риба і який у неї смак? Продавці не змогли відповісти на моє запитання.

- Пангасіус привезли до нас з В'єтнаму. Зовні ця риба навіть чимось нагадує сома - великий живіт, широкий рот і два вусики. Треба сказати, що якщо ви не плануєте поїздку до В'єтнаму, то, швидше за все, у такому вигляді ви пангасіуса ніколи не побачите, тому що в Росію риба поставляється тільки у вигляді філе. Відомо, що промисловим ловом її не видобувають, а розводять на спеціалізованих фермах. В'єтнамські виробники цієї риби стверджують, що годують пангасіуса спеціальним рибним кормом, овочами, морською рибою, соєю, рисом. Коли особина досягає потрібних розмірів, її доставляють на рибозавод на спеціальних човнах, які дозволяють пангасіус частково бути у воді і дихати. Таким чином, на фабрику риба надходить ще живий.

На фабриці рибу зважують, миють і обробляють. Філе готується вручну, воно має бути білим, чистим, без жодної кістки. В останні роки виробництво пангасіуса у В'єтнамі активно розвивається. Обсяг площ, на яких він вирощується, виріс з 1300 га в 1997 році до 5 200 га в 2006 р. Загальний обсяг виробництва в 2006 р. склав 400 тис. тонн.

У Росії ставлення до цієї рибі неоднозначне. Господині задоволені, кажуть, що з неї виходять дуже смачні страви. А ось санітарні влади стверджують, що продукція часто затримується на кордоні через відсутність документів. Справа в тому, що до минулого року основними покупцями в'єтнамського пангасіуса були США. Але після того як американці виявили в деяких партіях небезпечні для людини хімічні речовини, вони ввели обмеження на цю рибу. Ось чому В'єтнам почав постачати її в Росію. Разом з темзадержаніе в порту Петербурга 4800 коробок філе без документів змусило звернути увагу на цю проблему і російські санітарні влади. Тепер цій рибі приділяється підвищена увага, правда, споживачі в центральній частині Росії, злякавшись, філе купувати перестали.

У Приморському краї пангасіус з'явився зовсім недавно. Чи справді він містить якісь хімічні добавки, без укладання фахівців сказати не можна. Експерти з рибництва вважають, що якщо риба за півроку набирає у вазі до 2 кг, то, швидше за все, її годують антибіотиками. До речі, у російських магазинах ця риба може з'явитися у продажу під назвою "Морський язик". Особливо часто ця назва зустрічається в меню ресторанів.


 

23 листопада 2009 Оновлені котирування на морожені морепродукти. Продаж морожених морепродуктів оптом за цінами
31 серпня 2010 Оновлені котирування на морепродукти з Китаю. Продаж морепродуктів оптом за цінами
9 вересня 2010 Оновлені котирування на кокосове масло. Продаж кокосового масла оптом за цінами виробника

Арахіс з Китаю, прямі поставки. Від виробника: арахіс з Китаю . Арахіс (довгий, круглий, бланшований, в шкірці, смажений). Контракт прямий, ціни виробника, оплата акредитив або передоплата. 


Ось уже кілька років ринок риби і морепродуктів в Росії залишається одним з найдинамічніших. У моді,
Арахіс захищає від сонця Хто б міг подумати, що тверді горішки арахісу насправді здатні
Російсько-японську торгівлю морепродуктами оточує атмосфера взаємної недовіри і, незважаючи на те, що рибнаБыстрая навигация: