Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 BAF- Бункерна надбавка- додатковий збір до базової ставки фрахту, величина залежить від вартості палива на міжнародному ринку

FREIGHT COLLECT - Фрахт сплачується одержувачем.

THC- Термінальна обробка вантажу- спочатку- будь-які послуги терміналу з обробки вантажу: завантаження / вивантаження з судна, переміщення в штабель, виставлення для проведення робіт і т. д. В даний час в практиці склалося наступне розуміння даного терміну- послуги з обробки вантажу, оплату яких у відповідності до звичаїв порту здійснює відправник, якщо це порт відправлення (oTHC), або одержувач, якщо це порт призначення (dTHC).

Праздники сегодня

Пангасіус з В'єтнаму

Пангасіус з В'єтнаму


Пангасіус - річкова риба, відноситься до загону сомообразних (Суpryniformes). Під назвою пангасіус існує кілька видів риб. Останнім часом з назвою "пангасіус" існує деяка плутанина. Два основних види пангасіуса, які водяться у В'єтнамі - це Pangasius hypophthalmus (Tra, вимовляється "ча") і Pangasius bocourti (Basa, вимовляється "баса" з наголосом на другому складі). Обидва види всеїдні, харчуються рослинною їжею, фруктами, молюсками, рибою. У різних країнах ці два види риб називають по своєму, наприклад в англомовних - catfish, тобто сом. Ще цю рибу іноді називають "канальний сом", тому що вона живе в протоках Меконгу, тобто в природних і штучних річкових каналах.
Існують і акваріумні пангасіус розміром до 20 см довжини. Промисловий ж пангасіус іноді досягає 3 метрів довжини.

Галузь з вирощування пангасіуса у В'єтнамі придбала величезні розміри. Компанія Binh An навіть вирішила відкрити дослідний інститут для удосконалення методів розведення ча і баса.
Криза виробництва пангасіуса

Ціни на пангасіус у В'єтнамі за станом на червень 2008 р. знизилися до $ 0.84 за 1 кг з-за різних причин. Через це багато ферми в дельті Меконгу закрилися. Рибзаводи з приготування філе пангасіуса працювали на знижених потужностях.
До осені 2008 р. через закриття дрібних ферм обсяги виробництва зменшилися і ціни на пангасіус піднялися до 95 центів за кілограм. Можливо, завдяки відходу дрібних виробників неякісного в'єтнамського пагасіуса стане менше.

Різниця між пангасіус і Морським мовою

Комерсанти і споживачі часто використовують стосовно пангасіус назву Морський язик. Однак, сімейство Морських мов (Soleidae)- це зовсім інші види риб. Вони є морськими рибами із загону камбал.
Термін "морський язик" спочатку вживався по відношенню до Дуврський палтус, потім і до інших камбали, мають витягнуту форму. Морські мови теж можна знайти в рибних магазинах та відділах, але треба уважно розбиратися. Ціна на нього значно вище, ніж на пангасіус.
Ча і баса

Вид пангасіуса, званий ча (Tra), мешкає в дельті Меконгу. Має довге тіло темно-сірого кольору і сріблястого кольору черевце. Ча зростає в 2 рази швидше, ніж баса, і це, до того ж, менш жирна риба. Ча зростає до комерційних розмірів всього 6-8 місяців.
Баса (Basa) живе по всій довжині річки Меконг, а також у Таїланді. Баса жирніший, ніж ча. У неї великий живіт, широкий рот і два вусики. Баса росте повільніше і необхідних для продажів розмірів вона досягає за 12-14 місяців.
Ферми з розведення пангасіуса

Пангасіус розлучається на спеціалізованих фермах в дельті річки Меконг на півдні В'єтнаму, де для неї дуже сприятливі умови для зростання. Проте, бренд "Mekong basa" (баса Меконгу) встигли зареєструвати американці.
Ферм для розведення пангасіуса в дельті Меконгу дуже багато, самих різних обсягів виробництва.
З 1997 по 2006 рік площі, на яких розводяться ча і баса у В'єтнамі зросли з 1300 до 5200 га, обсяг виробництва зріс до 1 млн. тонн на рік. На 2007 рік В'єтнам вирощував 90% пангасіуса, виробленого в усьому світі. Експортом пангасіуса займається понад 200 фірм. Але, у зв'язку з кризою перевиробництва влітку 2008 р. багато дрібних ферм закрилося.
Виробництво філе пангасіуса
Виробництвом філе пангасіуса у В'єтнамі займаються більше 100 підприємств-рибозаводів. По досягненню особинами пангасіуса на фермах по їх розведенню товарних розмірів рибу везуть на рибозавод. При транспортуванні на човнах і катерах риба знаходиться в резервуарах з водою, щоб на переробку вона надійшла ще живий. Філе пангасіуса готується вручну, кістки видаляються. У філе підвищеної якості удалется жир, це називається тріммінг. Після обробки філе повинно бути білим і чистим. Після глибокої заморозки філе відвантажується замовникам. Філе пангасіуса виробляється чотирьох кольорів: біле, світло-рожеве, світло жовте і жовте. Іноді зустрічається і червоне. Колір філе риби залежить від корму та умов утримання.
Експорт пангсіуса з В'єтнаму

Пангасіус з В'єтнаму в останні роки поставлявся, в основному, в США. У 2003 р. США, Канада і Японія обмежили її закупівлі через застосування антибіотиків. В даний час найбільшим імпортером є Європейський Союз, за ним слідує Росія, потім країни Південно-Східної Азії, потім вже США. В кінці 2007 р. США зняли заборону на імпорт з 29-ти в'єтнамських виробників пангасіуса, а Європейський Союз в січні 2008 р. довів кількість дозволених в'єтнамських підприємств-експортерів морепродуктів до 269-ти.

За даними VASEP, за перші 8 місяців 2008 р. Росія імпортувала пангасіуса на $ 133 мільйона, а всього В'єтнам експортував його за цей період на $ 928 000 000. Тобто, до Росії поставляється 1 / 7 частину всього експортованого пангасіуса.
В'єтнамські виробники скаржаться на розпливчастість російських вимог щодо якості пангасіуса, до чого, на їхню думку, важко пристосуватися.
Перевірки якості пангасіуса на фермах

Россільгоспнагляд в березні 2007 року проведел перевірку в'єтнамських рибопереробних підприємств, зацікавлених в експорті своєї продукції до Росії. За результатами інспекції на обстежених підприємствах було виявлено ряд серйозних порушень, що не дозволяють їм випускати продукцію для експорту в Росію, тому що вона не відповідала вимогам російського ветеринарно-санітарного законодавства. Повторна перевірка, проведена в липні 2007 року, показала, що недоліки були усунуті, але не в повній мірі і не скрізь. Однак, враховуючи результати перевірок і беручи гарантії Державного управління з ветеринарії і забезпечення якості рибної продукції Міністерства рибальства В'єтнаму, Россільгоспнагляд визнав можливим дозволити експорт до Росії риби, рибо-і морепродуктів з одинадцяти в'єтнамських підприємств. В даний час їх число доведене до 24-х.
Пангасіус і екологія

У російських споживачів часто виникають питання і сумніви з приводу якості пангасіуса, що поставляється з В'єтнаму. Яка ж харчова цінність пангасіуса і який зміст у ньому шкідливих речовин?
Харчова цінність будь-якої риби обумовлена процентним вмістом у ній поживних речовин (білки, вуглеводи, жири і т. д.), а також інших хімічних і біологічних сполук корисних організму. У пангасіус, який вирощується у В'єтнамі, наступна харчова та енергетична цінність на 100 г продукту: калорійність 89 ккал, білки 15 гр, жири 3 гр. Пангасіус, що поставляється з В'єтнаму до Росії, містить більше жиру, ніж експортований до Європи. У зв'язку з тим, що США дозволили багатьом в'єтнамським виробникам знову поставляти пангасіус в США, а Європейський Союз розширив список дозволених експортерів, можна чекати зниження якості пангасіуса, що поставляється в Росію. Хоча, в цілому, США в 2008 р. будуть менше споживати морепродуктів, попит на дешевий пангасіус може навіть зрости.
Річка Меконг на більшій своєму протязі протікає по малолюдних, екологічно чистих територій. Дельта Меконгу, де знаходяться ферми з розведення пангасіуса, починається в Камбоджі. Там щільність населення вже велика і шкідливі викиди в річку, звичайно, не виключені, але хімічних виробництв на всьому протязі Меконгу немає.
Зовсім рідко висловлюються побоювання з приводу діоксину (відомо, що він викликає рак деяких органів), що міститься в " Agent Orange ", яким американці рясно поливали берега Меконгу під час В'єтнамської війни. З цього часу пройшло 35 років і все це було розчинено і винесено в океан, тому побоюватися нічого. У В'єтнамі зараз багато жертв діоксину, але це люди, що народилися під час війни або в перші повоєнні роки.


 

1. Філе пангасіуса / Pangasius fillets (one 20 ' FCL) Специфікація і ціни: Skinless,
31 серпня 2010 Оновлені котирування на сухофрукти з Китаю. Продаж сухофруктів з Китаю оптом за цінами виробника

Аргентинський арахіс. Прямі поставки від заводу. Продаж арахісу оптом. Пропонуються сорти арахісу: Runner (Раннер) - ядра арахісу і бланшований арахіс, ядра арахісу сорти Редскін (з червоною шкіркою), високоолеіновий сорт ядер арахісу, високоолеіновий арахіс бланшований, арахіс в шкірці. 


Арахісова паста Що таке арахісова паста? З арахісу роблять близько 300 найменувань продуктів - від муки
Російсько-японську торгівлю морепродуктами оточує атмосфера взаємної недовіри і, незважаючи на те, що рибна
Арахіс, земляний горіх. Корисні властивості арахісу У 90-ті роки минулогоБыстрая навигация: