[error]
Понгасіус де живе

Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Де вирощують рибу пангасіус

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

Понгасіус де живеДе живе пангасіусДе вирощують рибу пангасіус

       
Понгасіус де живе

Де вирощують рибу пангасіус

Понгасіус де живе

Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет
Де живе пангасіус

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 

Де вирощують рибу пангасіус

Понгасіус де живе

BAF- Бункерна надбавка- додатковий збір до базової ставки фрахту, величина залежить від вартості палива на міжнародному ринку

FREIGHT COLLECT - Фрахт сплачується одержувачем.

THC- Термінальна обробка вантажу- спочатку- будь-які послуги терміналу з обробки вантажу: завантаження / вивантаження з судна, переміщення в штабель, виставлення для проведення робіт і т. д. В даний час в практиці склалося наступне розуміння даного терміну- послуги з обробки вантажу, оплату яких у відповідності до звичаїв порту здійснює відправник, якщо це порт відправлення (oTHC), або одержувач, якщо це порт призначення (dTHC).


Де живе пангасіус
Де вирощують рибу пангасіус

Праздники сегодня

Понгасіус де живе
Де живе пангасіус

Пангасіус з В'єтнаму

Пангасіус з В'єтнаму


Пангасіус - річкова риба, відноситься до загону сомообразних (Суpryniformes). Під назвою пангасіус існує кілька видів риб. Останнім часом з назвою "пангасіус" існує деяка плутанина. Два основних види пангасіуса, які водяться у В'єтнамі - це Pangasius hypophthalmus (Tra, вимовляється "ча") і Pangasius bocourti (Basa, вимовляється "баса" з наголосом на другому складі). Обидва види всеїдні, харчуються рослинною їжею, фруктами, молюсками, рибою. У різних країнах ці два види риб називають по своєму, наприклад в англомовних - catfish, тобто сом. Ще цю рибу іноді називають "канальний сом", тому що вона живе в протоках Меконгу, тобто в природних і штучних річкових каналах.
Існують і акваріумні пангасіус розміром до 20 см довжини. Промисловий ж пангасіус іноді досягає 3 метрів довжини.

Галузь з вирощування пангасіуса у В'єтнамі придбала величезні розміри. Компанія Binh An навіть вирішила відкрити дослідний інститут для удосконалення методів розведення ча і баса.
Криза виробництва пангасіуса

Ціни на пангасіус у В'єтнамі за станом на червень 2008 р. знизилися до $ 0.84 за 1 кг з-за різних причин. Через це багато ферми в дельті Меконгу закрилися. Рибзаводи з приготування філе пангасіуса працювали на знижених потужностях.
До осені 2008 р. через закриття дрібних ферм обсяги виробництва зменшилися і ціни на пангасіус піднялися до 95 центів за кілограм. Можливо, завдяки відходу дрібних виробників неякісного в'єтнамського пагасіуса стане менше.

Різниця між пангасіус і Морським мовою

Комерсанти і споживачі часто використовують стосовно пангасіус назву Морський язик. Однак, сімейство Морських мов (Soleidae)- це зовсім інші види риб. Вони є морськими рибами із загону камбал.
Термін "морський язик" спочатку вживався по відношенню до Дуврський палтус, потім і до інших камбали, мають витягнуту форму. Морські мови теж можна знайти в рибних магазинах та відділах, але треба уважно розбиратися. Ціна на нього значно вище, ніж на пангасіус.
Ча і баса

Вид пангасіуса, званий ча (Tra), мешкає в дельті Меконгу. Має довге тіло темно-сірого кольору і сріблястого кольору черевце. Ча зростає в 2 рази швидше, ніж баса, і це, до того ж, менш жирна риба. Ча зростає до комерційних розмірів всього 6-8 місяців.
Баса (Basa) живе по всій довжині річки Меконг, а також у Таїланді. Баса жирніший, ніж ча. У неї великий живіт, широкий рот і два вусики. Баса росте повільніше і необхідних для продажів розмірів вона досягає за 12-14 місяців.
Ферми з розведення пангасіуса

Пангасіус розлучається на спеціалізованих фермах в дельті річки Меконг на півдні В'єтнаму, де для неї дуже сприятливі умови для зростання. Проте, бренд "Mekong basa" (баса Меконгу) встигли зареєструвати американці.
Ферм для розведення пангасіуса в дельті Меконгу дуже багато, самих різних обсягів виробництва.
З 1997 по 2006 рік площі, на яких розводяться ча і баса у В'єтнамі зросли з 1300 до 5200 га, обсяг виробництва зріс до 1 млн. тонн на рік. На 2007 рік В'єтнам вирощував 90% пангасіуса, виробленого в усьому світі. Експортом пангасіуса займається понад 200 фірм. Але, у зв'язку з кризою перевиробництва влітку 2008 р. багато дрібних ферм закрилося.
Виробництво філе пангасіуса
Виробництвом філе пангасіуса у В'єтнамі займаються більше 100 підприємств-рибозаводів. По досягненню особинами пангасіуса на фермах по їх розведенню товарних розмірів рибу везуть на рибозавод. При транспортуванні на човнах і катерах риба знаходиться в резервуарах з водою, щоб на переробку вона надійшла ще живий. Філе пангасіуса готується вручну, кістки видаляються. У філе підвищеної якості удалется жир, це називається тріммінг. Після обробки філе повинно бути білим і чистим. Після глибокої заморозки філе відвантажується замовникам. Філе пангасіуса виробляється чотирьох кольорів: біле, світло-рожеве, світло жовте і жовте. Іноді зустрічається і червоне. Колір філе риби залежить від корму та умов утримання.
Експорт пангсіуса з В'єтнаму

Пангасіус з В'єтнаму в останні роки поставлявся, в основному, в США. У 2003 р. США, Канада і Японія обмежили її закупівлі через застосування антибіотиків. В даний час найбільшим імпортером є Європейський Союз, за ним слідує Росія, потім країни Південно-Східної Азії, потім вже США. В кінці 2007 р. США зняли заборону на імпорт з 29-ти в'єтнамських виробників пангасіуса, а Європейський Союз в січні 2008 р. довів кількість дозволених в'єтнамських підприємств-експортерів морепродуктів до 269-ти.

За даними VASEP, за перші 8 місяців 2008 р. Росія імпортувала пангасіуса на $ 133 мільйона, а всього В'єтнам експортував його за цей період на $ 928 000 000. Тобто, до Росії поставляється 1 / 7 частину всього експортованого пангасіуса.
В'єтнамські виробники скаржаться на розпливчастість російських вимог щодо якості пангасіуса, до чого, на їхню думку, важко пристосуватися.
Перевірки якості пангасіуса на фермах

Россільгоспнагляд в березні 2007 року проведел перевірку в'єтнамських рибопереробних підприємств, зацікавлених в експорті своєї продукції до Росії. За результатами інспекції на обстежених підприємствах було виявлено ряд серйозних порушень, що не дозволяють їм випускати продукцію для експорту в Росію, тому що вона не відповідала вимогам російського ветеринарно-санітарного законодавства. Повторна перевірка, проведена в липні 2007 року, показала, що недоліки були усунуті, але не в повній мірі і не скрізь. Однак, враховуючи результати перевірок і беручи гарантії Державного управління з ветеринарії і забезпечення якості рибної продукції Міністерства рибальства В'єтнаму, Россільгоспнагляд визнав можливим дозволити експорт до Росії риби, рибо-і морепродуктів з одинадцяти в'єтнамських підприємств. В даний час їх число доведене до 24-х.
Пангасіус і екологія

У російських споживачів часто виникають питання і сумніви з приводу якості пангасіуса, що поставляється з В'єтнаму. Яка ж харчова цінність пангасіуса і який зміст у ньому шкідливих речовин?
Харчова цінність будь-якої риби обумовлена процентним вмістом у ній поживних речовин (білки, вуглеводи, жири і т. д.), а також інших хімічних і біологічних сполук корисних організму. У пангасіус, який вирощується у В'єтнамі, наступна харчова та енергетична цінність на 100 г продукту: калорійність 89 ккал, білки 15 гр, жири 3 гр. Пангасіус, що поставляється з В'єтнаму до Росії, містить більше жиру, ніж експортований до Європи. У зв'язку з тим, що США дозволили багатьом в'єтнамським виробникам знову поставляти пангасіус в США, а Європейський Союз розширив список дозволених експортерів, можна чекати зниження якості пангасіуса, що поставляється в Росію. Хоча, в цілому, США в 2008 р. будуть менше споживати морепродуктів, попит на дешевий пангасіус може навіть зрости.
Річка Меконг на більшій своєму протязі протікає по малолюдних, екологічно чистих територій. Дельта Меконгу, де знаходяться ферми з розведення пангасіуса, починається в Камбоджі. Там щільність населення вже велика і шкідливі викиди в річку, звичайно, не виключені, але хімічних виробництв на всьому протязі Меконгу немає.
Зовсім рідко висловлюються побоювання з приводу діоксину (відомо, що він викликає рак деяких органів), що міститься в " Agent Orange ", яким американці рясно поливали берега Меконгу під час В'єтнамської війни. З цього часу пройшло 35 років і все це було розчинено і винесено в океан, тому побоюватися нічого. У В'єтнамі зараз багато жертв діоксину, але це люди, що народилися під час війни або в перші повоєнні роки.


 
Де вирощують рибу пангасіус
1. Філе пангасіуса / Pangasius fillets (one 20 ' FCL) Специфікація і ціни: Skinless,
31 серпня 2010 Оновлені котирування на сухофрукти з Китаю. Продаж сухофруктів з Китаю оптом за цінами виробника
Понгасіус де живе Де живе пангасіус
Аргентинський арахіс. Прямі поставки від заводу. Продаж арахісу оптом. Пропонуються сорти арахісу: Runner (Раннер) - ядра арахісу і бланшований арахіс, ядра арахісу сорти Редскін (з червоною шкіркою), високоолеіновий сорт ядер арахісу, високоолеіновий арахіс бланшований, арахіс в шкірці.

Де вирощують рибу пангасіус
Понгасіус де живе
 
Де живе пангасіус
Де вирощують рибу пангасіус
Арахісова паста Що таке арахісова паста? З арахісу роблять близько 300 найменувань продуктів - від муки
Російсько-японську торгівлю морепродуктами оточує атмосфера взаємної недовіри і, незважаючи на те, що рибна
Арахіс, земляний горіх. Корисні властивості арахісу У 90-ті роки минулогоБыстрая навигация: