Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 DC- Сухий контейнер- тип контейнера.

GENERAL CARGO - Генеральний вантаж- вантаж, який може бути перерахований, тобто вантаж, упакований в тару, або штучний вантаж, у тому числі: ящики, мішки, бочки, тюки, контейнери і т. д.

POL- PORT OF LOADING- Порт навантаження.

Праздники сегодня

Як десерт чудово підійдуть сухофрукти

Як десерт чудово підійдуть сухофрукти.

Чому саме сухофрукти?

Сухофрукти вже підготовлені для тривалого зберігання, отруїтися ними практично неможливо.

Сухофрукти - це концентровані солодкі продукти, проте замість цукру в них міститься фруктоза і глюкоза, які є корисними вуглеводами. Сухофрукти займуть небагато місця в дорожній сумці, але вони досить калорійні, щоб втамувати голод і навіть знизити невгамовний апетит. Крім того, калорії, що містяться в них, не так шкідливі, як в цукерках і шоколаді. Сухофрукти містять велику кількість корисних речовин - вітамінів групи В, мінеральних речовин - натрію, магнію, калію, заліза, йоду, тим самим сприяючи гарній роботі серця, шлунка, кишечника. Особливо корисно взяти в дорогу курагу, тому що вона багата калієм і допоможе відновити водний обмін організму в літню спеку. Крім того, сухофрукти - це дуже смачно. Вони цілком можуть врятувати нас від вагонної нудьги, коли дуже хочеться « пожувати солоденького ».


 

Зараз арахіс нового врожаю дещо затримується з повноцінним виходом на ринок. Це зв'язано
23 листопада 2009 Оновлені котирування на морожені морепродукти. Продаж морожених морепродуктів оптом за цінами

Арахіс з Китаю, прямі поставки. Від виробника: арахіс з Китаю . Арахіс (довгий, круглий, бланшований, в шкірці, смажений). Контракт прямий, ціни виробника, оплата акредитив або передоплата. 


При цьому імпортери продовжують скаржитися на низьку рентабельність своєї діяльності. «Оскільки
Арахіс Історія Арахіс, або земляний горіх, в дикому вигляді зустрічається в Південній Америці, в основному
Зараз морепродукти широко використовуються для приготування різноманітних страв і закусок. У них міститьсяБыстрая навигация: