Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 BOOKING NOTE - Заявка на перевезення- використовується для резервування місця і тари, інформація, зазначена у заявці, не є основою для заповнення коносамента, після подачі заявки заявник приймає на себе обов'язки надати вантаж до зазначеного терміну.

FREIGHT COLLECT - Фрахт сплачується одержувачем.

POL- PORT OF LOADING- Порт навантаження.

Праздники сегодня

Чим корисні сушені банани

Чим корисні сушені банани
Як свіжі, так і сушені банани багаті натуральним цукром, який при перетравленні швидко потрапляє в кров. Тому багато спортсменів, особливо тенісисти, часто їдять банани до і під час змагань. На жаль, хворим на цукровий діабет є банани не можна - занадто багато в них сахарози, занадто мало фруктози і глюкози. З цим сумним для діабетиків фактом нічого зробити не можна. Зате всім іншим - і хворим і здоровим - банани дуже навіть бажані.

Банани у великих кількостях ні до чого гладким, але іноді поласувати і їм не зашкодить. А якщо хто хоче поправитися, їжте, скільки душа попросить і гаманець витримає.

Плантен, або, як їх називають у просторіччі, "зелені банани", украй несмачні і не перетравлюються шлунком. На смак вони гіркуваті, оскільки містять багато таніну, але в процесі теплової обробки присмак гіркоти істотно слабшає. Плантен містять більше крохмалю, ніж зрілі банани, оскільки в них крохмаль ще не перетворився на цукор. Деякі дослідники вважають, що дієта, багата таким погано перетравлюється крохмалем, обумовлює низький рівень захворюваності на рак шлунка. В даний час проводяться нові дослідження, мета яких - встановити, що для запобігання раку шлунка крохмаль так само важливий, як і клітковина.


Щось цікаве
Трохи про банани, як про представників рослинного світу. На чому ростуть банани? Всі, кого я запитував про це відповідали: на пальмі. А тепер відкриємо енциклопедію: "банан - рід багаторічних трав..." Трава, значить!

Жителю середньої смуги Росії, звиклому зігнувшись у три погибелі розшукувати в лісовій мураві суницю з брусницею, важко уявити бананову травичку в три-чотири метри заввишки, на стеблинці якій висять триста "ягідок" вагою в півцентнера. До того ж діаметром "травичка" в добрий десяток сантиметрів. Зверху вона закінчується розлогою мітелкою з довгастих листя (саме тому реакція європейця однозначна: пальма).

З розетки листя зверху вниз звішується щось на зразок хобота півтораметрової довжини. Це суцвіття, на якому зав'язуються 250-300 маленьких бананчики. Хобот по-правильному називається "гроно", а те, що ми купуємо і називаємо гронами, насправді кисті з чотирьох - семи зрощених плодів. Справжня бананова гроно - безліч кистей, тісно-тісно один до одного прилеглих.

Банани відомі людству з глибокої давнини. Батьківщиною їх називають тропічні і субтропічні області Азії, головним чином Індію і Китай. Принаймні, в цих країнах банани довго вважалися священними плодами, які повертають сили і живлять розум. Деякі індійські пагоди, що збереглися з тих часів, мають даху, в точності повторюють форми банана: так його поважали.

З Індії та Китаю бананова культура поширилася в Малу Азію. Пізніше їх стали вирощувати на східному і західному узбережжі Африки. У XVI столітті завезли на Канарські острови, у Центральну та Південну Америку. Отримали, виходить тамтешні країни бананові плантації останніми в світі, а розкрутилися по їх вирощуванню та продажу краще всіх: Еквадор, Колумбія, Панама постачають бананами всю Європу. Якщо раніше ми їли - зрозуміло, чому - виключно кубинські сорту, то тепер теж повноправні європейці: найбільше на нашому ринку еквадорських плодів.

Кілька слів про те - як збирають банани. Як тільки зав'язі на грона починають формуватися, на неї терміново натягують поліетиленовий чохол, щоб, боронь Боже ніщо на зріють плоди не село. Так і ростуть вони під ковпаками, захищені від тропічних поганців-комах, одинадцять тижнів. До повної стиглості не доходять, але їх же везти на інший континент! У цій стадії і приходить пора жнив.

Нічого за століття не змінилося: як прадіди з дідами врожай збирали, так і тепер роблять. Робітник, тримаючи довгу жердину з прикрученим на кінці потужним тесаком, підходить до стовбура і, спритно тюкнувши у височині, відтинає величезну гроно. І як зашелестить вона вниз... (Бачу, вже здригнулися наші люди, що віддають вихідні шести соток: яблучко або груша впаде-шкода, що залишиться! А тут п'ятдесят кілограмів бананової ніжності грюкає об землю?!)

Ось і даремно злякалися - багатовіковий досвід вчить: немає кращого місця приземлення для грона, ніж плечі і спина другого робітника, спеціально поруч стоїть. Бадьоро замортизовані, він на собі ж тягне урожай на склад. Там грона розберуть на дрібні частини, покидають їх у резервуари зі спеціальною рідиною для більшої дезінфекції і довгої схоронності, а потім виловлять, посушат, загорнутий в поліетилен, упакують у фірмові ящики, і поїдуть вони морським шляхом, рідко літаком, в інші країни.

А "ствол" з якого зрізали гроно, більше не жилець. Засихає. Трава вона і є трава. Але від кореневища із землі вже лізуть на світло Божий нові "травинки". Правда, рости їм до зрілості цілий рік. І принесуть вони теж тільки по одній грона, зате процес оновлення на плантаціях безперервний. Як безперервний у теплому кліматі урожай: одні грона зрізаються, інші - зріють, треті - зав'язуються... Словом, хай живе вічне тропічне літо! І нехай не пропадуть банани на нашому столі!

Цікаві факти:
При тій же масі сушені банани в порівнянні зі свіжими - містять в 5 разів більше калорій.
Індія виробляє більше бананів, ніж будь-яка інша країна світу.
Спринтер Линфорд Крісті - золотий медаліст Олімпійських ігор - перед змаганнями або тренуваннями включає в свій раціон смажений плант.
У Східній Африці банани заквашують, готують з них пиво.


 

9 липня 2010 Оновлені котирування на індійський родзинки. Продаж індійського родзинок оптом за цінами
1. Філе пангасіуса / Pangasius fillets (one 20 ' FCL) Специфікація і ціни: Skinless,

Постачання дешевого аргентинського арахісу . Пропонується арахіс в шкірці і ядрами. Урожай 2010 року. Сорт- Runner (Раннер) і Redskin (Редскін). Калібри ядер арахісу- 38/42, 40/50, 50/60, 60/70, 70/80, 80/100, колотий. Низькі ціни. 


Станом на кінець травня вартість експортних поставок морепродуктів з Норвегії
Як правильно вибирати, вживати і зберігати арахіс Арахіс має високу поживну
Горіхи. Ботанічний визначення Ботанічні визначення Горіх в ботаніці - це прості сухі плодиБыстрая навигация: