Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 CBM- Метр кубічний- естесствено в метричній системі.

FI - Вільно від навантаження- умова перевезення при відправленні- означає, що фрахт не враховує вартості навантаження на судно.

UN CODE- Номер ООН- чотиризначний номер, який використовується для позначення речовини або групи речовин відповідно до класифікації небезпечних вантажів, розробленої Комітетом експертів з перевезення небезпечних вантажів Економічної і Соціальної Ради Організації Об'єднаних Націй в рамках «Рекомендацій щодо перевезення небезпечних вантажів ».

Праздники сегодня

Банани

Перші згадки про банані відносяться до часів стародавньої Індії, проте, припускають, що батьківщиною банана є тропічна Азія. Мало кому відомо, що він є найпершим з фруктів, який став вирощуватися людиною. Ще перші європейці-мандрівники з Європи знаходили цей фрукт в тропічних і субтропічних регіонах, а стародавні єгиптяни використовували банан в кулінарії. Банан був улюбленим фруктом арабів, а мусульманські завойовники познайомили з ним Єгипет і Східну Африку в 650 році нашої ери.

Банан вважається "ідеальним фруктом", тому що дуже економічний і має високу харчову цінність. Існує більше 100 сортів бананів: їх вживають у свіжому вигляді, висушують, роблять борошно, лікер, пиво. Його також використовують в косметичних цілях (для виробництва шампуню і т. д.).

Прекрасним десертом є солодкі бананові чіпси, які виробляють на Філіппінах. На даний момент ця країна є лідером з виробництва бананових чіпсів. Маленькі банани ріжуть вручну на круглі часточки і підсмажують в пальмовій олії. Підсмажені скибочки банана опускають в киплячий цукровий сироп, після чого вони стають хрусткими і довше зберігаються.

Банан застосовується і в лікувальних цілях. Жовті стиглі банани - засіб від закрепів і геморою. Завдяки високому вмісту заліза та цукру він допомагає в лікуванні анемії і загальної слабкості. У зелених бананах багато калію і натрію, через що цей фрукт здавна використовується як сечогінний засіб, що сприяє виведенню солей з організму.


 

9 липня 2010 Оновлені котирування на індійський родзинки. Продаж індійського родзинок оптом за цінами
Сухофрукти Ціна

В'єтнамські морепродукти і риба від виробника. Пропонуємо прямі поставки риби і морепродуктів з В'єтнаму від виробника. 


Арахіс: з сімейства бобових Арахіс (Arachis hypogaea)- різновид сімейства бобових Fabaceae, уродженець Південної
У гробниці китайського імператора виявили арахіс Китайські вчені підтвердили, що виявлені в 1990 р. в одній із стародавніх
Анчоус (лат. Engraulis)- рід пелагічних морських риб сімейства анчоусовие загону сельдеобразних.Быстрая навигация: