Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 DOOR - Доставка до дверей- умова перевезення при відправленні / прибутті- означає, що експедитор приймає на себе обов'язки з організації перевезення до / від вхідних дверей / складу відправника / полчателя; вартість перевезення включає послуги з відправлення від / до вхідних дверей / складу відправника / одержувача.

IN-BOND - Не пройшов митне очищення (про товар).

SHIPPING REQUEST- Інструкції з відправлення вантажу- є основою для заповнення коносамента.

Праздники сегодня

Арахіс - рід рослин сімейства Бобові

Арахіс - рід рослин сімейства Бобові, включає близько 30 видів, для яких характерний розвиток і дозрівання плодів в землі. Плоди арахісу - боби, звані горіхами, зазвичай вживають як в сиром, так і в підсмаженому вигляді, а в промисловому масштабі їх використовують для отримання масла.

Вирощування: Арахіс вирощують у відкритому грунті в садах і городах. Його вегетаційний цикл припадає на весняно-літній період, тому арахіс можна вирощувати навіть у помірно-холодному кліматі, правда, в таких умовах плоди утворюються дрібні. Висівають арахіс в борозни, відстань між якими залишають 30 см. Пізніше сходи проріджують, відстань між розташованими поруч рослинами 15-20 см. Земля підходить родюча, навіть слаболужна, суглинних або супесчано, добре оброблена, без бур'янів. Слід уникати глинистих важких грунтів. Вносять при посадці органічні добрива. Кілька разів за сезон рослини підживлюють, розкидаючи по поверхні грунту комплексне добриво.

Розташування: Обов'язково на відкритому сонці, оскільки це сприяє доброму розвитку рослини та кращому плодоутворення.

Полив: В період посухи потрібно помірний полив, в дощову погоду не поливають зовсім.

Розмноження: посівом насіння в квітні.

Збір та зберігання: Дозрівання плодів арахісу відбувається в розпал або в кінці літа, приблизно через 4 місяці після посіву. Рослини витягають із землі цілком; краще це робити, коли земля суха, що полегшує збір врожаю. Їх розкладають для просушки на сонці. Потім, обстуківая, відокремлюють плоди таким чином, щоб не пошкодити їх оболонку, оскільки незахищені насіння досить швидко робляться згірклими. Насіння зазвичай вживають у їжу після обсмажування плодів в оболонці.

Хвороби та шкідники: Найбільш поширене грибне захворювання - церкоспороз, через нього на листках і стеблах утворюються темні плями з жовтим контуром, погіршується плодоутворення. Існують гнилі, які вражають коріння, кореневу шийку і надземну частину. Ото всіх цих захворювань позбуваються за допомогою фунгіцидів. За несприятливих умов зберігання насіння вражають комахи-шкідники.
автор: Міла (Talia)
 

9 вересня 2010 Оновлені котирування на кокосове масло. Продаж кокосового масла оптом за цінами виробника
31 серпня 2010 Оновлені котирування на морепродукти з Китаю. Продаж морепродуктів оптом за цінами
Зараз арахіс нового врожаю дещо затримується з повноцінним виходом на ринок. Це зв'язано

Недорога кокосова стружка з Філіппін. Дерево стружка з Філіппін за низькими цінами. Сухофрукти, бананові чіпси. Котирування на кокоси, терміни поставки, умови платежу та поставки за адресою. 


Перші згадки про банані відносяться до часів стародавньої Індії, проте, припускають, що батьківщиною
Арахісове маслоОреховую пасту одержують із смаженого арахісу перемелюванням його в пасту. Існують
Гострий гороховий суп з арахісом Спосіб приготування: Замочіть сухий горох на 8-10Быстрая навигация: