Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 COC- Контейнер перевізника, вартість використання контейнера включається у фрахт.

NVOCC- Перевізник, що володіє певним обсягом вантажних приміщень на судні, яким він не володіє і не керує, що володіє правом видання бортових коносаментів.

UN CODE- Номер ООН- чотиризначний номер, який використовується для позначення речовини або групи речовин відповідно до класифікації небезпечних вантажів, розробленої Комітетом експертів з перевезення небезпечних вантажів Економічної і Соціальної Ради Організації Об'єднаних Націй в рамках «Рекомендацій щодо перевезення небезпечних вантажів ».

Праздники сегодня

Арахісове масло

Арахісове маслоОреховую пасту одержують із смаженого арахісу перемелюванням його в пасту. Існують різні типи арахісової олії в залежності від тривалості перемелювання - чим довше, ніж більш однорідним виходить масло, чим менше, тим більше хрустке.

намазується на тост або бутерброд. В Америці популярні бутерброди з желе і арахісовим аслом. Також використовується для приготування печива. Є основою для арахісового соусу для сатей. Також його можна додавати в різотто і соуси-діпи для додання горіхового смаку.

Винайшли арахісове масло в Америці в 1890-х роках. Це хороше джерело вітаміну В, він багатий білком і в ньому немає хоземлятеріна. У наш час майже половина урожаю арахісу в Америці йде на приготування арахісового масла. Тому не дивно, що листопад в Америці визнаний "місяцем арахісового масла".

Зберігайте в прохолоді темному місці.

Домашнє арахісове масло

Арахісове масло легко зробити вдома. Потрібно покласти очищений підсмажений арахіс в кухонний комбайн, побризкати олією і збивати до потрібного стану - не довго, якщо ви хочете хрустке масло. Його можна зберігати в холодильнику кілька тижнів. 

Індикативні ціни на кокосове масло: Товар : кокосове масло рафінована Сорт
7 вересня 2010 Оновлення котирування на морепродукти з В'єтнаму. Продаж морепродуктів оптом за цінами виробника

Продаж аргентинського арахісу. Прямі поставки. Продам аргентинський арахіс урожаю 2010 в асортименті. Калібри ядер арахісу- 38/42, 40/50, 50/60, 60/70, 70/80, 80/100, колотий. 


Історія арахісу Арахіс
Основні країни-виробники арахісу Нижче наведена інформація за питомою вагою основних держав, які займаються
Чим корисні сушені банани Як свіжі, так і сушені банани багаті натуральним цукром, якийБыстрая навигация: