Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 DC- Сухий контейнер- тип контейнера.

FEU- еквівалентний обсягу сорокафутових контейнера.

SHIPPER- Відправник- особа, яка фактично або номінально надає вантаж до перевезення, а також направляє інструкції перевізнику.

Праздники сегодня

Арахісове масло - природний антидепресант

Арахісове масло - природний антидепресант

Арахісове масло дійсно містить ряд корисних для організму речовин. Що стосується його антистресових якостей, то тут, по всій імовірності, мова йде про магнезії - найсильнішому природний антидепресант.
Магнезія - широко застосовується в медицині натуральний препарат, володіє заспокійливим ефектом, стабілізує нервову систему, відновлює нервові клітини. У великій кількості магнезія міститься в арахісі і арахісовій олії, відповідно. Саме тому арахісове масло вважається хорошим засобом при боротьбі з безсонням, хронічними стресами, переутомляемости і депресіями.
Що ж стосується імунітету, то арахіс багатий клітковиною, яка сприяє природному очищенню організму: виводить шлаки, нормалізує обмінні процеси. А завдяки що міститься в цьому горісі фолієвої кислоти, він має досить сильним регенеруючою дією. Всі ці властивості арахісового масла роблять його не тільки сильним профілактичним, а й лікувальним засобом.
Про те, як горіхи вгамовують відчуття голоду, відомо кожному. Недарма їх беруть у походи і включають в дієтичні програми. Арахіс відноситься до горіхів з найменшим вмістом жирів і максимальним вмістом білків. Навіть невелике вживання арахісового масла здатне швидко утамувати відчуття голоду і наситити організм корисними речовинами: вітамінами (група В, РР, С, А, D, E) і мікроелементами (залізо, цинк, калій, кальцій, йод, фосфор, магній, кобальт).
Одне з ценн властивостей арахісового масла - відсутність в ньому хоземлятеріна. Більше того, ненасичені жири, що містяться в горісі, сприяють виведенню вже накопичився хоземлятеріна з організму.
Кулінарне застосування арахісового масла дуже широко. Його додають у соуси, які подаються до м'яса, десерти і, звичайно ж, салати. Продукт не тільки корисний, але і приємний на смак: обладет дивовижною здатністю перетворювати смак навіть самих звичайних страв.
Арахісове масло продається в багатьох супермаркетах. Найчастіше зустрічається польське арахісове масло «Felix» (солоне з арахісової крихтою) і українське - «Орешка»: класичне - злегка солонувате), десертне - з додаванням какао і солодке. Яке віддати перевагу - вирішувати Вам. 

Індикативні котирування на деякі калібри арахісу з Індії: СОРТ Джава (JAVA)
7 вересня 2010 Оновлення котирування на морепродукти з В'єтнаму. Продаж морепродуктів оптом за цінами виробника
9 липня 2010 Оновлені котирування на індійський родзинки. Продаж індійського родзинок оптом за цінами

В'єтнамські морепродукти і риба від виробника. Пропонуємо прямі поставки риби і морепродуктів з В'єтнаму від виробника. 


Кальмари 6 шт., Начинка: рис 1 стакан, кукурудза 1 банка, цибуля ріпчаста 1 шт., Перець чорний
Арахіс, або земляний горіх Бобові - Fabaceae (Leguminosae). Народні назви : земляний
Кулінарне визначення і використання горіхів Горіх в кулінарії - набагато менш обмежена категорія, ніж горіхБыстрая навигация: