Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 DOOR - Доставка до дверей- умова перевезення при відправленні / прибутті- означає, що експедитор приймає на себе обов'язки з організації перевезення до / від вхідних дверей / складу відправника / полчателя; вартість перевезення включає послуги з відправлення від / до вхідних дверей / складу відправника / одержувача.

MOTHER VESSEL - великотоннажні лінійне судно, яке обслуговує порти з великим вантажообігом. Дослівно материнське судно.

WM - Основа для нарахування фрахту- вага або об'єм, застосовується в залежності від того, який показник (вага або об'єм) більше.

Праздники сегодня

Арахісове масло - один з корисних продуктів для дітей

Арахісове масло - один з корисних продуктів для дітей

Арахісове масло - один з корисних продуктів для дітей, оскільки містить багато поживних речовин при невеликій кількості калорій. До того ж воно зручне у вживанні. Можна намазувати його на хліб, деякі фрукти, наприклад банани, все це корисно і смачно.
Подивіться, які поживні елементи містяться в двох столових ложках арахісового масла, кількості, зазвичай намазуємо на хліб:
• 8,5 г білка
• 4 мг ніацину, вітаміну групи В (майже половина щоденної рекомендованої дози для малюка)
• кальцій
• фолієва кислота • цинк
• залізо
• волокно.
На додаток дитина отримує більше 200 калорій (близько 15% денної потреби зростаючого організму) з невеликого бутерброда. Жири в складі арахісового масла на 80% ставляться до корисних для здоров'я ненасичених жирів.
Але, незважаючи на всю користь арахісового масла, особливо для розбірливих в їжі малюків, дотримуйте правила обережності, щоб убезпечити свою дитину:
• Читайте етикетки, оскільки виробники бувають різні. Уникайте масла, у складі якого є гідровані або частково гідровані жири, які додають, щоб збільшити термін зберігання і зменшити розшарування масла. Перевірте, чи вказано це на етикетці.
• Подивіться, розшаровується чи масло. Можна визначити, чи містяться в ньому гідровані жири по тому, розшарувалося чи масло на полиці в магазині. При розшаруванні що не містить гідрованих жирів масла в ньому утворюється осад, і після відкриття банки масло доводиться розмішувати. Якщо нагорі немає масляної рідини, можливо, в складі є гідровані жири. Ці жири надають продукту приємний смак, який подобається дітям, але вони шкідливі для здоров'я. Ваше завдання - прищепити дитині здорові смакові навики, хай він не звикає до смаку гідрованих жирів в готових продуктах.
• Перевірте, чи не страждає малюк алергією на арахісове масло. Арахіс - один з найбільш частих і сильних харчових алергенів, і алергія на нього рідко проходить з віком. Якщо у вашої дитини алергія на арахіс, попередьте про це вчителів, вихователів і тих, до кого він може прийти в гості.
• Не дозволяйте дитині їсти арахісове масло грудками, він може вдавитися. Слідкуйте також за розміром порцій. Найкраще намазати масло на хліб або крекер.
Закриту банку з арахісовим маслом зберігаєте в перевернутому вигляді, щоб рідина збиралася зверху. Так легше перемішувати масло після відкриття банки. 

9 вересня 2010 Оновлені котирування на кокосове масло. Продаж кокосового масла оптом за цінами виробника
3 серпня 2010 Оновлені котирування на арахіс з Індії. Продаж арахісу оптом за цінами виробника
23 листопада 2009 Оновлені котирування на морожені морепродукти. Продаж морожених морепродуктів оптом за цінами

Продам арахіс з Аргентини. Знижки оптовикам. Калібри ядер аргентинського арахісу - 38/42, 40/50, 50/60, 60/70, 70/80, 80/100, колотий. Якісні показники арахісу: вологість- 8,0%; ядра іншого кольору- 1%; зламані або подрібнені ядра - 4-6%. Урожай: 2010. Упаковка: 50 кг джутові або поліпропіленові мішки. Мінімальний об'єм- один контейнер. 


Гострий гороховий суп з арахісом Спосіб приготування: Замочіть сухий горох на 8-10
Здавна риба вважається традиційної російської їжею. Риба і морепродукти смачні
Горіхи. Ботанічний визначення Ботанічні визначення Горіх в ботаніці - це прості сухі плодиБыстрая навигация: