Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 DEMURRAGE- демередж- плата за наднормативну затримку контейнера, стягується за кожну добу затримки.

FOR- станція призначення. Вільно у вагоні / на платформі - умова перевезення під час поселення- означає, що обумовлена ставка провізної плати не включає соімость робіт з вивантаження вантажу з платформи / вагона, прибирання вагонів і т. д.

UN CODE- Номер ООН- чотиризначний номер, який використовується для позначення речовини або групи речовин відповідно до класифікації небезпечних вантажів, розробленої Комітетом експертів з перевезення небезпечних вантажів Економічної і Соціальної Ради Організації Об'єднаних Націй в рамках «Рекомендацій щодо перевезення небезпечних вантажів ».

Праздники сегодня

Арахісове масло - дієтичний продукт

Арахісове масло - дієтичний продукт

Арахіс (Arachis), рід трав'янистих рослин сімейства метеликових. Отримують з подрібненої м'якоті земляного горіха - арахісу, за технологією холодного віджимання. Високо цінується, як дієтичний продукт, відомо, що арахісове масло винайшов в 1890 році дієтолог, що довгий час намагався знайти рівноцінну заміну м'ясу, яйцям, сиру. Користується величезною популярністю в сполучених Штатах Америки і Європейському Союзі арахісове масло є одним з основних дієтичних продуктів. Тепер це смачне і корисне масло з'явилося і на Російському ринку.
Арахіс - рослинний білок, багатий вітамінами групи А, D і Е, В1, В2, РР, фолієву кислоту, яка сприяє зростанню і оновленню клітин, а також мікроелементами (залізом, кобальтом, цинком, калієм, магнієм, кальцієм, йодом, фосфором), клітковиною і абсолютно позбавлений хоземлятеріна.
Арахісове масло дуже живильний продукт, підсилює відчуття ситості, складає основу дієт для зниження ваги і особливо популярний серед фотомоделей, а також людей, які хотіли б максимально скоротити споживання м'яса в своєму раціоні.
Арахісове масло застосовують при лікуванні гнійних і труднозаживающих ран. Дуже ефективний цей продукт при лікуванні геморагічного діатезу у дітей, при яких знижується згортуваність крові, виникають численні крововиливу під шкірою і ін Сприяє профілактиці нормального функціонування нервової тканини, серця, печінки, арахісове масло вважається одним з найефективніших жовчогінних засобів.
Арахісове масло корисне при стомлюваності, безсонні, покращує пам'ять, увагу і слух; підвищує потенцію, лібідо. Справедливості заради потрібно відзначити: у арахісі менше жиру, ніж в інших горіхах.
Арахісове масло по своїх характеристиках аналогічно всім відомому оливковому маслу, але має більш виражені кулінарні властивості. Воно дуже економічне при жарінні блюд воно не димить і не вигоряє. Салати з овочів, приготовані з використанням цього масла не тільки корисні, але і скорочують витрати більш ніж в два рази.
Недолік: може викликати алергію у дітей, а також у людей страждаючих астмою.
Арахісове масло - це високопоживний, дієтичний продукт, корисний людям будь якого віку. 

Зараз арахіс нового врожаю дещо затримується з повноцінним виходом на ринок. Це зв'язано
7 вересня 2010 Оновлення котирування на морепродукти з В'єтнаму. Продаж морепродуктів оптом за цінами виробника
№ з / п Найменування продукту Розміри см / шт ( Cm / pc ) Ціна

Прямі поставки арахісу з Китаю. Поставка арахісу , сухофруктів, морепродуктів за цінами виробника з Китаю. за адресою Ви дізнаєтеся детальну інформацію про виробника, про основні умови поставки, оплати, терміни; зможете подивитися поточні ціни, приклади відвантажувальних документів та багато іншого. 


Арахіс - рід рослин сімейства Бобові, включає близько 30 видів, для яких характерний розвиток і дозрівання плодів
Філе пангасіуса Соковите філе пангасіуса - поживний і ситний
Сухофрукти нам допоможутьБыстрая навигация: