Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 B / L - BILL OF LADING- Коносамент- договір морського перевезення, документ, що підтверджує факт прийняття вантажу перевізником до морського перевезення і зобов'язання передати його вантажоодержувачу в порту призначення, відповідальність перед перевізником за правильність заявлених в коносаменті відомостей несе відправник. Коносамент супроводжує вантаж при перевезенні. Оригінал коносамента є товарораспоряделітельним документом.

IN-BOND - Не пройшов митне очищення (про товар).

STUFFING- Стафіровка- завантаження контейнера.

Праздники сегодня

Арахіс, земляний горіх. Корисні властивості арахісу

Арахіс, земляний горіх. Корисні властивості арахісу


У 90-ті роки минулого століття, на піку боротьби з калорійною їжею в США споживання арахісу, або земляного горіха значно скоротилося.
І ось останнім часом відзначається істотне підвищення споживання цього продукту, причому все більше лікарів рекомендують його своїм пацієнтам як невід'ємного компонента оздоровчої дієти «для серця».


Крім того, на думку фахівців, арахіс і продукти, виготовлені на його основі, можуть використовуватися для зниження маси тіла (у невеликих кількостях забезпечує повноцінне харчування, не розтягуючи при цьому шлунок), для зниження ризику розвитку цукрового діабету.


За даними останніх дієтичних рекомендацій для жителів США, споживання арахісу, як джерела мононенасичених і поліненасичених жирів, має бути помірним. Вміщені в арахісі жири, відмінність від тварин, здатні підтримувати «чистоту» наших артерій.


Земляний горіх - це не тільки джерело корисних жирів, а й «джерело» інших поживних речовин, а саме вітамінів В (В1, В2, В3, В6) Е, мінералів (міді, фосфору, калію, цинку, магнію), рослинних волокон, білків.


Крім того, в арахісі міститься ресвератрол, той же антиоксидант, що і в знаменитому сухому червоному вині.
Вже зараз ведуться дослідження по вилученню з арахісу ресвератрола і збагаченням їм продуктів дитячого харчування, адже діти не можуть пити червоне вино. 

7 вересня 2010 Оновлення котирування на морепродукти з В'єтнаму. Продаж морепродуктів оптом за цінами виробника
31 серпня 2010 Оновлені котирування на сухофрукти з Китаю. Продаж сухофруктів з Китаю оптом за цінами виробника

Кокосова стружка з Філіппін. Низька ціна. Продам філіппінську кокосову стружку різної нарізки. Ціну кокосів, умови поставки, оплати можна побачити за адресою. Доступна та інша продукція- кокосове масло, бананові чіпси, сухофрукти. 


Кальмари бувають близько 300 видів, поширені широко, переважно в тропіках. Кальмари - хижаки.
Станом на кінець травня вартість експортних поставок морепродуктів з Норвегії
Сухофрукти нам допоможутьБыстрая навигация: