Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 DROP-OFF CHARGE - Збір за повернення контейнера, що належить перевізнику, в місці відмінному від місця призначення, зазначеного в коносаменті перевізника.

MOTHER VESSEL - великотоннажні лінійне судно, яке обслуговує порти з великим вантажообігом. Дослівно материнське судно.

SHIPPING REQUEST- Інструкції з відправлення вантажу- є основою для заповнення коносамента.

Праздники сегодня

Арахіс захищає від сонця

Арахіс захищає від сонця

Хто б міг подумати, що тверді горішки арахісу насправді здатні оточити твою шкіру ніжністю, турботою і ефективним захистом.

Арахіс багатий вітаміном Е - це природний антиоксидант і UV-фільтр, який уповільнює процес старіння і нейтралізує вплив сонячних променів на шкіру. А ще вітамін Е захищає від стресового впливу навколишнього середовища.
Приготуй ніжну очищаючу маску з арахісового масла : спочатку поклади в теплу воду апельсинові і мандаринові кірки, дай їм настоятися півгодини. Потім до трьох столових ложок цієї настоянки додай чайну ложку масла арахісу і 3 ст. ложки лікувальної грязі. Нанеси на обличчя, почекай 15 хвилин і вмийся термальною водою.

 

31 серпня 2010 Оновлені котирування на сухофрукти з Китаю. Продаж сухофруктів з Китаю оптом за цінами виробника
Індикативні котирування на деякі калібри арахісу з Індії: СОРТ Джава (JAVA)

Поставка китайського арахісу, сухофруктів і морепродуктів від виробника. Пропонується: арахіс (в шкірці, довгий, круглий, смажена, бланшований), сухофрукти (сушені яблука, груші, курага, персики та ін), морепродукти (жовтий полосатик, ставридка, сушений кальмар скибочками, стружкою, кільцями та ін.) Поставки продуктів здійснюються контейнерними нормами. Ціни виробника, оплата акредитив або передоплата. 


Скорочення виробництва рибопродуктів в Україну викликало стрімке зростання їх імпорту. Найближчим часом обсяги
Арахіс підземний арахісу земляного, арахіс культурний, земляний горіх (Arachis hypogaea), однолітник
При цьому імпортери продовжують скаржитися на низьку рентабельність своєї діяльності. «ОскількиБыстрая навигация: