Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 BREAK BULK - Перевезення невеликої партії вантажу без використання контейнера.

FR- FLAT RACK - тип контейнера- дивіться в типах контейнерів.

STUFFING- Стафіровка- завантаження контейнера.

Праздники сегодня

Арахіс: з сімейства бобових

Арахіс: з сімейства бобових

Арахіс (Arachis hypogaea)- різновид сімейства бобових Fabaceae, уродженець Південної Америки. Це - багаторічна трав'яна рослина, що досягає 30- 50 см (1- 0,5 футів) у висоту. Листя чергується, перисті з чотирма листками (дві протилежні пари), кожен листок 1- 7 см довгої і 1- 3 см шириною. Квіти - це типовий квітка гороху формою, 2- 4 см упоперек, жовтий з червонуватим освітою прожилок. Після запилення плоди розвивають боб 3- 7 см завдовжки містить 1- 4 насіння, який дозріває під землею.
Хоча арахіс є горіхом в кулінарному сенсі, в ботанічному сенсі плоди арахісу - це деревний, розтріскується боб або стручок, а не горіх.
Арахіс також відомий як земляний горох, земляні горіхи, горіхи Маніли і кулі мавпи. Останні з них часто використовуються, щоб означати весь стручок, а не тільки насіння. У Великобританії вони продаються, як мавпячі горіхи.
Арахіс отримав популярність на заході, коли був привезений в Сполучені Штати з Африки. Він став популярним в Африці, будучи привезеним туди з Бразилії португальцем приблизно в 1800 році.
Квітка арахісу проростає над землею і після того, як він в'яне, сте-бель подовжується, нахиляється, і дає сили підземної зав'язі. Коли сім'я дозріло, внутрішня оболонка стручків міняє колір від білого до червонувато-коричневого кольору. Вся рослина, включаючи більшість коріння, віддаляється з грунту протягом збору урожаю.
Стручки зростають в оранжевому поцяткованої прожилками, жовтих пелюсткових, подібних горошині квітах, які переносяться в допоміжних групах над землею. Після самозапилення квіти зникають. Стебла в підставах зав'язей, названих орієнтирами, швидко подовжуються і опускаються, щоб занурити плоди на декілька дюймів в грунт і закінчити їх розвиток.
Стручки насичуються поживними речовинами. Плоди мають морщ-ністю шкаралупу, яка стискає два - три насінини. Зрілі насіння нагадують інші насіння боба, типу квасолі, але вони мають тонкі оболонки насіння, на противагу звичайним, твердим оболонкам сім'я бобів.
Арахіс росте краще в легкому піщаному грунті суглинку. Вони вимагають п'ять місяців теплої погоди, і щорічних опадів 500- 1000 мм (20- 40 дюймів) або еквівалента в поливної воді.
Стручки дозрівають через 120- 150 днів після того, як насіння висаджені. Якщо урожай буде зібраний дуже рано, то стручки будуть незрілими. Якщо вони будуть зібрані пізно, то стручки відірвуться від стебла і залишаться в грунті.
Арахіс особливо сприйнятливий до забруднення під час зростання і зберігання. Погане зберігання арахісу може привести до інфекції грибом Aspergillus flavus, випускаючи отруйну речовину афлатоксин. Афлатоксин, що виробляє пземляень існує в області вирощування арахісу і може провести афлатоксин в арахісі, коли умови сприятливі до грибкового зростання.
Збір урожаю арахісу відбувається в двох стадіях. Спочатку використовується машина, щоб від'єднати головний корінь арахісу, прорізаючи крізь грунт нижче рівня стручків арахісу. Потім та ж сама машина знімає "чагарник" з грунту і струшує його. Потім машина перевертає чагарник, щоб залишити рослину вверх ногами на землі, щоб зібрати арахіс з грязі. Це дозволяє арахісу поволі висохнути на одну третину від їх оригінального рівня вологості протягом 2-3 тижнів.
Після того, як арахіс висох достатньо, його починають молотити. Це дозволяє видалити стручки арахісу від решти частини чагарника. 


Продам арахіс з Аргентини. Знижки оптовикам. Калібри ядер аргентинського арахісу - 38/42, 40/50, 50/60, 60/70, 70/80, 80/100, колотий. Якісні показники арахісу: вологість- 8,0%; ядра іншого кольору- 1%; зламані або подрібнені ядра - 4-6%. Урожай: 2010. Упаковка: 50 кг джутові або поліпропіленові мішки. Мінімальний об'єм- один контейнер. 


По концентрації солі в тканинах розрізняють рибу крепкосоление (понад 14% солі), среднесоление (9-14%), слабосоленую
У гробниці китайського імператора виявили арахіс Китайські вчені підтвердили, що виявлені в 1990 р. в одній із стародавніх
Сушка фруктів - це недорогий і простий спосіб їх зберігання. У сухофруктах значною мірою зберігаютьсяБыстрая навигация: