Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 DEMURRAGE- демередж- плата за наднормативну затримку контейнера, стягується за кожну добу затримки.

FO- Вільно від вивантаження- умова перевезення в місці призначення- означає, що фрахт не враховує вартості вивантаження з судна.

TEU- Еквівалентент обсягу двадцятифутовому контейнера. Часто використовується в оцінці вантажообігу.

Праздники сегодня

Арахіс як найцінніша

Арахіс як найцінніша олійна культура

Арахіс - цінна олійна культура. На смак він цілком змагається з фундуком, недаремно його також називають горіхом. У його плодах окрім масла багато білка.

У цієї однорічної бобової рослини плоди зріють по-особливому: нижні квітки після запилення поступово заглиблюються в землю, там з них і зростають боби з червонуватим насінням. Звідси й російська назва - земляний горіх.

Батьківщиною арахісу учені вважають посушливі напівпустинні райони Південної Америки, де місцеві жителі до цих нір готують з насіння блюда, не відомі більше ніде в світі. У індійців племені інків, що поклонялися своєму божеству Інті, арахіс служив жертовною їжею. Коли інк вмирав, одноплемінники разом з ним клали в могилу небагато земляних горіхів, щоб душа померлого знайшла шлях в небо. Стародавні інки першими навчилися вирощувати арахіс.

У XVI столітті ця рослина була завезена португальцями до Південно-Східної Азії, в колонію макао. До Європи воно потрапило з Китаю, тому його плоди перший час називали китайськими горішками. У Росії арахіс з'явився в кінці XVIII століття. Перші посіви були проведені під Одесою.

Оскільки ця культура вимагає багато світла і тепла, у нас її обробляють в південних районах України, РРФСР, на Кавказі, в Середній Азії.

Смачні та поживні насіння арахісу їдять трохи підсмаженими, як їли їх стародавні інки. Їх використовують також при виготовленні халви, тортів і інших кондитерських виробів, розмелені насіння застосовують як добавки при виготовленні шоколаду. 

9 вересня 2010 Оновлені котирування на кокосове масло. Продаж кокосового масла оптом за цінами виробника
№ з / п Найменування продукту Розміри см / шт ( Cm / pc ) Ціна

Арахіс з Аргентини. Низька ціна. Продам аргентинський арахіс ядрами і бланшований. Ціна арахісу, умови поставки, оплати можна побачити тут: http:// Показники якості арахісу: вологість- 8,0%; ядра іншого кольору- 1%; зламані або дроблене ядра- 4-6%. Упаковка: 50 кг джутові або поліпропіленові мішки. Мінімальний об'єм- 20-футовий контейнер. 


Чим корисні сушені банани Як свіжі, так і сушені банани багаті натуральним цукром, який
Зараз морепродукти широко використовуються для приготування різноманітних страв і закусок. У них міститься
Арахісове масло - дієтичний продукт Арахіс (Arachis), рід трав'янистих рослин сімейства метеликових. ОтримуютьБыстрая навигация: