Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 CBM- Метр кубічний- естесствено в метричній системі.

FREIGHT COLLECT - Фрахт сплачується одержувачем.

TKL- Умова перевезення при відправленні / прибутті- означає, що експедитор приймає на себе обов'язки з організації перевезення від / до перевантажувального обладнання в порту відправлення / призначення; вартість перевезення включає крім фрахту завантаження / розвантаження з / на судно, не включає підвезення / відвоз до / від перевантажувального оборудованія.Данние умови перевезення часто використовуються в портах, контейнерні термінали (CY) в яких вилучені від лінії причальної стінки і доставка до / з місця завантаження / розвантаження є додатковою операцією.

Праздники сегодня

Арахіс стали вирощувати в Одесі раніше всіх

Арахіс стали вирощувати в Одесі раніше всіх

Сторіччям раніше арахіс був привезений португальцями до Західної Африки разом з деякими іншими цінними продуктами. Африканці негайно розпізнали неймовірний потенціал нової добавки до продуктів харчування, 26% якого складає білок.

У Китаї перші згадки про арахісі датуються вже 1530-ми роками, всього декілька десятиліть опісля після відкриття Америки. Ймовірно, зерна цієї рослини потрапили до Китаю разом з іспанськими і португальськими торговцями спеціями і місіонерами. У той час, як Китай абсолютно не прийняв картопля, який вважався там їжею зневірених і бідних, арахіс отримав чудовий прийом в країні з найбільш вишуканими кулінарними традиціями в світі.

У Росії земляний горіх стали вирощувати з 1825 року в Одеському ботанічному саду. Перші посіви арахісу в Грузії були здійснені Кавказьким суспільством сільського господарства в 1851 році, насінням отриманими з Бразилії. У Краснодарському краї Перші посіви здійснені в 1894 році в станиці Пашковської. 

1. Філе пангасіуса / Pangasius fillets (one 20 ' FCL) Специфікація і ціни: Skinless,
Індикативні котирування на деякі калібри арахісу з Індії: СОРТ Джава (JAVA)
Сухофрукти Ціна

Продам від виробника китайський арахіс Продам від виробника китайський арахіс врожаю 2010 в асортименті і морепродукти ( кальмар сушений стружкою , кільцями, скибочками; жовтий полосатик; анчоуси; ставридка, жовта піщанка; вугор; сушений гребінець; восьминіг; "тещин мова "; сушені креветки та ін снеки). Мінімальний об'єм- 1 контейнер. Ціни виробника. 


Здавна риба вважається традиційної російської їжею. Риба і морепродукти смачні
Арахіс стали вирощувати в Одесі раніше всіх Сторіччям раніше арахіс був привезений
Станом на кінець травня вартість експортних поставок морепродуктів з НорвегіїБыстрая навигация: