Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 CONSIGNEE- Одержувач- особа, якій передається вантаж у місці призначення.

FREIGHT PREPAID - Фрахт сплачується відправником.

SOC- Контейнер- власність відправника (клієнта).

Праздники сегодня

Арахіс підземний

Арахіс підземний

арахісу земляного, арахіс культурний, земляний горіх (Arachis hypogaea), однолітник сімейства бобових, широко розводиться заради їстівних насіння, що нагадують ядро горіха. Вони дуже поживні, містять 43-50% масла, 5-12% вуглеводів і 25-30% білка.

Арахіс підземний популярний в різних формах - смажений в «шкаралупі» і без неї, у складі арахісового масла, кондитерських виробів і т. п. Це також один з головних джерел рослинного масла, використовуваного для заправки салатів і приготування інших блюд, для виробництва розпушувача тесту, маргарину і мила. Макуха, що залишається після вичавлювання олії, а іноді і цілісні плоди арахісу згодовують худобі. Хоча свині, які отримують такий корм, дають т. зв. в'яле м'ясо, кажуть, що у приготовляемой з нього шинки чудовий аромат.

Арахіс підземний не тільки цінна продовольча і олійна культура, а й сировину для широкого спектру промислових продуктів, включаючи склеювальні речовини, синтетичні волокна, склади для крейдування паперу, пламягасящие рідини, проклейки для паперу і тканин, водовідштовхувальні матеріали, білкові гідролізати для вирощування продуцентів антибіотиків і т. д.

Арахіс вирощують на всіх континентах. Завдяки своєму цінному маслу він є другою за важливістю (після сої) бобової культурою. Провідні виробники - Китай, США, Індонезія, Нігерія і Бірма.

Батьківщина арахісу підземного точно не відома, проте археологи виявили його в стародавніх сховищах на території сучасного Перу, і вважається, що в Західній півкулі ця культура з'явилася раніше, ніж у Східному. Шляхи її розповсюдження неясні. Хоча індіанці дарували насіння арахісу підземного європейським колоністам, ті були з ними знайомі і до прибуття в Америку.

Біологія. Деякі сорти арахісу підземного прямостоячі, інші майже стеляться по землі. Висота прямостоячих, або кущистих, форм складає 0,3-0,6 м, а довжина повзучих ліан - до 0,9 м. Як і у всіх бобів, листорозміщення чергове. Кожен складний лист складається з двох пар овальних листочків завдовжки 3-6 см. У пазухах листків утворюються дрібні жовті або помаранчеві одностатеві квітки - чоловічі та жіночі на одному і тому ж рослині. Після запилення пелюстки жіночих квіток в'януть і обпадають, а їх квітконіжка із зав'яззю на кінці подовжується і росте вниз, поки не проникне в грунт, де із зав'язі дозріває боб з одним-трьома насінням. Звичайна рослина дає 25-50 бобів.

Існують два основні типи арахісу підземного - крупносемянний і дрібносем'яний кущистий. Більшість крупносемянних сортів - повзучі ліани з бобами по всій довжині пагонів, а дрібносем'яні, включаючи популярний іспанський арахіс,- прямостоячі рослини з бобами, розташованими групами навколо підстави куща. У найпоширенішого у продажу іспанського арахісу боби дрібні, зазвичай двусемянная, зі світло-бурою або рожевою шкаралупою. Цей сорт посухостійкий.

Вирощування. Арахіс підземний краще всього росте на рихлому грунті. Сіють його, як тільки навесні прогріється земля, оскільки рання сівба зазвичай обіцяє максимальний урожай.

У деяких регіонах, включаючи Китай і низка країн Африки, сівши, як і інші операції з вирощування арахісу підземного, ведуть в основному вручну. В інших регіонах, наприклад в США, багато процесів механізовані. Можна сіяти насіння в шкаралупі, але, якщо стінка боба товста, її треба видалити.

Для боротьби з бур'янами проводять хімічну обробку до появи сходів і періодичну культивацію просапними фрезами або іншими знаряддями, не засипали рослини арахісу землею. В принципі рання сівба дозволяє культурі добре прижитися до масового розвитку бур'янистих видів.

Для боротьби з хворобами (особливо небезпечна південна склероциальной гниль), нематодами, грибами і комахами-шкідниками застосовують різні отрутохімікати.

Збирання врожаю здійснюють по-різному. При ручному способі рослини зазвичай викопують вилами, а при механізованому - плугом або звичайним картоплекопач. У будь-якому випадку боби відразу ж обтрушують від землі і сушать, щоб на них не з'явилася пземляень. Для цієї рослини або залишають просто в валках, або копиці навколо стовпа з хрестовиною у підстави, щоб копиця не торкалася землі. Зазвичай сушка триває 2-6 тижнів, залежно від погоди і стану рослин. Коли вологість насіння стане нижче 15%, боби механизированно відокремлюють від пагонів. Можна проводити і штучну сушку нагріванням. 

9 липня 2010 Оновлені котирування на індійський родзинки. Продаж індійського родзинок оптом за цінами
30 серпня 2010 Оновлені котирування на китайський арахіс. Продаж китайського арахісу оптом за цінами виробника. Останній

Аргентинський арахіс. Прямі поставки від заводу. Продаж арахісу оптом. Пропонуються сорти арахісу: Runner (Раннер) - ядра арахісу і бланшований арахіс, ядра арахісу сорти Редскін (з червоною шкіркою), високоолеіновий сорт ядер арахісу, високоолеіновий арахіс бланшований, арахіс в шкірці. 


Арахіс стали вирощувати в Одесі раніше всіх Сторіччям раніше арахіс був привезений
Пангасіус в сметані з овочами Вам будуть потрібні : пангасіус (філе)- близько
Як десерт чудово підійдуть сухофрукти. Чому саме сухофрукти? СухофруктиБыстрая навигация: