Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 ETA- Передбачувана дата прибуття.

LO - Лінійні умови при прибутті- умови, за яких експедитор надає наступні послуги, стоімсоть яких включена в ставку фрахту: вивантаження з судна, розміщення на терміналі (CY), навантаження на транспортний засіб (авто, залізничного).

STUFFING- Стафіровка- завантаження контейнера.

Праздники сегодня

Арахіс культурний

арахісу земляного,

Арахіс культурний, земляний горіх ( Arachis hypogaea ), однолітник сімейства бобових, широко розводиться заради їстівних насіння, що нагадують ядро горіха. Вони дуже поживні, містять 43-50% масла, 5-12% вуглеводів і 25-30% білка.

Арахіс підземний популярний в різних формах - смажений в «шкаралупі» і без неї, у складі арахісового масла, кондитерських виробів і т. п. Це також один з головних джерел рослинного масла, використовуваного для заправки салатів і приготування інших блюд, для виробництва розпушувача тесту, маргарину і мила. Макуха, що залишається після вичавлювання олії, а іноді і цілісні плоди арахісу згодовують худобі. Хоча свині, які отримують такий корм, дають т. зв. в'яле м'ясо, кажуть, що у приготовляемой з нього шинки чудовий аромат.

Арахіс підземний не тільки цінна продовольча і олійна культура, а й сировину для широкого спектру промислових продуктів, включаючи склеювальні речовини, синтетичні волокна, склади для крейдування паперу, пламягасящие рідини, проклейки для паперу і тканин, водовідштовхувальні матеріали, білкові гідролізати для вирощування продуцентів антибіотиків і т. д.

Арахіс вирощують на всіх континентах. Завдяки своєму цінному маслу він є другою за важливістю (після сої) бобової культурою. Провідні виробники - Китай, США, Індонезія, Нігерія і Бірма.

Батьківщина арахісу підземного точно не відома, проте археологи виявили його в стародавніх сховищах на території сучасного Перу, і вважається, що в Західній півкулі ця культура з'явилася раніше, ніж у Східному. Шляхи її розповсюдження неясні. Хоча індіанці дарували насіння арахісу підземного європейським колоністам, ті були з ними знайомі і до прибуття в Америку.

Біологія. Деякі сорти арахісу підземного прямостоячі, інші майже стеляться по землі. Висота прямостоячих, або кущистих, форм складає 0,3-0,6 м, а довжина повзучих ліан - до 0,9 м. Як і у всіх бобів, листорозміщення чергове. Кожен складний лист складається з двох пар овальних листочків завдовжки 3-6 см. У пазухах листків утворюються дрібні жовті або помаранчеві одностатеві квітки - чоловічі та жіночі на одному і тому ж рослині. Після запилення пелюстки жіночих квіток в'януть і обпадають, а їх квітконіжка із зав'яззю на кінці подовжується і росте вниз, поки не проникне в грунт, де із зав'язі дозріває боб з одним-трьома насінням. Звичайна рослина дає 25-50 бобів.

Існують два основні типи арахісу підземного - крупносемянний і дрібносем'яний кущистий. Більшість крупносемянних сортів - повзучі ліани з бобами по всій довжині пагонів, а дрібносем'яні, включаючи популярний іспанський арахіс,- прямостоячі рослини з бобами, розташованими групами навколо підстави куща. У найпоширенішого у продажу іспанського арахісу боби дрібні, зазвичай двусемянная, зі світло-бурою або рожевою шкаралупою. Цей сорт посухостійкий.

Вирощування. Арахіс підземний краще всього росте на рихлому грунті. Сіють його, як тільки навесні прогріється земля, оскільки рання сівба зазвичай обіцяє максимальний урожай.

У деяких регіонах, включаючи Китай і низка країн Африки, сівши, як і інші операції з вирощування арахісу підземного, ведуть в основному вручну. В інших регіонах, наприклад в США, багато процесів механізовані. Можна сіяти насіння в шкаралупі, але, якщо стінка боба товста, її треба видалити.

Для боротьби з бур'янами проводять хімічну обробку до появи сходів і періодичну культивацію просапними фрезами або іншими знаряддями, не засипали рослини арахісу землею. В принципі рання сівба дозволяє культурі добре прижитися до масового розвитку бур'янистих видів.

Для боротьби з хворобами (особливо небезпечна південна склероциальной гниль), нематодами, грибами і комахами-шкідниками застосовують різні отрутохімікати.

Збирання врожаю здійснюють по-різному. При ручному способі рослини зазвичай викопують вилами, а при механізованому - плугом або звичайним картоплекопач. У будь-якому випадку боби відразу ж обтрушують від землі і сушать, щоб на них не з'явилася пземляень. Для цієї рослини або залишають просто в валках, або копиці навколо стовпа з хрестовиною у підстави, щоб копиця не торкалася землі. Зазвичай сушка триває 2-6 тижнів, залежно від погоди і стану рослин. Коли вологість насіння стане нижче 15%, боби механизированно відокремлюють від пагонів. Можна проводити і штучну сушку нагріванням. 

Сухофрукти Ціна
Індикативні ціни на кокосове масло: Товар : кокосове масло рафінована Сорт
16 вересня 2010 Оновлені котирування на кокосову стружку. Продаж кокосової стружки оптом за цінами

Постачання дешевого аргентинського арахісу . Пропонується арахіс в шкірці і ядрами. Урожай 2010 року. Сорт- Runner (Раннер) і Redskin (Редскін). Калібри ядер арахісу- 38/42, 40/50, 50/60, 60/70, 70/80, 80/100, колотий. Низькі ціни. 


Горіхова комора З наукової точки зору арахіс - зовсім не горіх, а однорічна трава сімейства
Горіхова дієта У 1920 році Джон Харві Келлог, медичний директор санаторію Батл-Крика написав статтю, названу
Здавна риба вважається традиційної російської їжею. Риба і морепродукти смачніБыстрая навигация: