Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 BONDED WAREHOUSE- Склад, що знаходиться під митним контролем, товари на якому зберігаються без обкладення державними податками: митний склад або склад тимчасового зберігання.

FEU- еквівалентний обсягу сорокафутових контейнера.

OT - опен топ- тип контейнера. Дивіться в типах контейнерів.

Праздники сегодня

Арахіс корисний

Арахіс корисний

Арахіс відомий репутацією некорисної пивний закуски, але недавні дослідження виявили, що в ньому міститься така ж кількість корисних речовин, як в полуниці.

Вчені з університету Флориди запевняють, що арахіс багатий антиоксидантами, які захищають клітини від шкоди, яка призводить до захворювань серця і до раку. Крім того в арахісі велика кількість білка і "хорошого" моносатурірованного жиру.

Але представник Британської Асоціації Діабету сказала, що необхідно триматися осторонь від солоного арахісу.

Антиоксиданти - це рослинні речовини, що з'являються природним шляхом, які захищають організм від вільних радикалів - ворожих речовин в крові. Хоча вільні радикали відіграють важливу роль в імунній системі, вони також змінюють хоземлятерін в процесі, який називають окисленням, і який прискорює затвердіння артерій.

Американські дослідники протестували десяток різних сортів арахісу.

Червоні та помаранчеві фрукти і овочі вважаються особливо багатими антиоксидантами. Але американські дослідники виявили, що арахіс теж багатий корисними речовинами. Вони виявили, що в ньому міститься багато поліфенолу, групи речовин, які зазвичай містяться в продуктах з великим вмістом антиоксидантів.

Також учені виявили, що в смаженому арахісі міститься більша кількість кислот, ніж у сирих горіхах, і таким чином збільшується вміст антиоксидантів до 22%. 

Індикативні котирування на деякі калібри арахісу з Індії: СОРТ Джава (JAVA)
Індикативні ціни на кокосове масло: Товар : кокосове масло рафінована Сорт

Арахіс з Аргентини за вигідними цінами. Оптові поставки ядер арахісу сорти Раннер (калібри 38/42, 40/50, 50/60, 60/70, 70/80, 80/100, колотий), бланшованого арахісу сорту Раннер (калібри 38/42, 40/50, 50/60, колотий), арахісу сорти Редскін (з червоною шкірочкою, калібри- 60/70, 70/80, 80/100), високоолеінового сорти ядер арахісу, високоолеінового арахісу бланшованого, арахісу в шкірці. 


арахісу земляного, Арахіс культурний, земляний горіх ( Arachis hypogaea ), однолітник сімейства бобових, широко розводиться заради їстівних насіння, що нагадують ядро горіха. Вони дуже поживні, містять 43-50% масла, 5-12% вуглеводів і 25-30% білка. Арахіс
Російсько-японську торгівлю морепродуктами оточує атмосфера взаємної недовіри і, незважаючи на те, що рибна
Як виявилось, морепродукти особливо корисні для людей з меланхолійним типом темпераменту. ТакаБыстрая навигация: