Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 CBM- Метр кубічний- естесствено в метричній системі.

MT - Тонна метрична = 1000кг.

WAY BILL - Накладна- договір перевезення, також як і коносамент- документ, що підтверджує факт прийняття вантажу перевізником до морського перевезення і зобов'язання передати його вантажоодержувачу в порту призначення, відповідальність перед перевізником за правильність заявлених в коносаменті відомостей несе отправітель.Накладная супроводжує вантаж при перевезенні. На відміну від коносамента накладна не може бути товаророзпорядчим документом.

Праздники сегодня

Арахіс. Історія

Арахіс Історія
Арахіс, або земляний горіх, в дикому вигляді зустрічається в Південній Америці, в основному в Бразилії. Він росте на земляних узліссях, в горах, заплавах річок і в посушливих місцях. Відомо близько 30 видів арахісу - що стелеться, волосистий, облямований, гуаранскій, жовтуватий, парагвайський, бульбової, повзучий, Нагорний та ін Більшість з них - багаторічники. Мірні окультурені сорти арахісу з'явилися ще до інків. У XVI столітті його завезли до Африки і Китаю. До Європи арахіс завезли з Індії та Китаю. У Росії земляний горіх стали вирощувати з 1792 року в Одеському ботанічному саду. Надалі він став культивуватися в Узбекистані, Таджикистані, на Україні, в Закавказзі і в Краснодарському краї.

Корисні властивості
Ядро арахісу (сушене) має наступний хімічний склад (у%): білків - 29, 2, жиру - 50,2, вуглеводів - 10,8. Білки арахісу порівняно добре використовуються організмом людини. Багатий арахіс і мінеральними речовинами: натрію - 26 мг%, калію - 736 мг%, кальцію - 85 мг%, марганцю - 202 мг%, фосфору - 390 мг%, заліза - 6 мг%. Містяться вітаміни В1, В2, РР і D.

Арахіс украй багатий антиоксидантами - речовинами, що захищають клітки організму від дії небезпечних вільних радикалів. В цьому відношенні арахіс можна поставити в один ряд з суницею, а ось визнаному «лідерові» за змістом речовин-антиоксидантів - гранату - він все-таки поступається. Антиоксидантними властивостями головним чином володіють містяться в ньому поліфеноли: саме вони і роблять арахіс корисним для профілактики серцево-судинних захворювань (атеросклерозу, ішемічної хвороби серця), а також передчасного старіння і злоякісних пухлин. Вчені виявили, що після підсмажування арахіс стає ще кориснішим для здоров'я: вміст в нім поліфенолів збільшується на 20-25%. У арахісі містяться речовини, що підвищують згортання крові, тому він може бути корисний при захворюваннях крові із зниженою згортанням і крововиливами (гемофілія, геморагічний діатез та ін.) Арахісове масло цінується за наявність в ньому поліненасиченої лінолевої кислоти, що володіє противосклеротическим дією, а також за зміст вітамінів груп Е і В.

Рецепти народної медицини
При виразковій хворобі шлунка і дванадцятипалої кишки (у підгострій і хронічній стадіях). Приймати «молочко», приготоване з муки арахісу з додаванням кип'яченої води.

При зниженні імунітету
Приймати настоянку з лушпиння арахісу. Горіхи очистити від шкірки, злегка підсмажити з невеликою кількістю рослинного масла і зняти лушпиння. Залити 1 чайну ложку лушпиння 1 / 4 склянки горілки і настоювати в темному місці протягом 2 тижнів. Приймати щодня по 7-10 крапель і запивати молоком (самі горіхи, природно, можна з'їсти). Настоянка має загальнозміцнюючі властивості.

Протипоказання
Дієтологи не рекомендують зловживати арахісом. Справа в тому, що, на відміну від овочів і фруктів, арахіс достатньо калорійний, і його активне споживання може привести до появи надмірної ваги або навіть розвитку ожиріння. Ось чому, вживаючи в їжу арахіс, потрібно дотримуватися почуття міри. Не рекомендується при подагрі, артрозі, артриті. Крім того, арахіс містить багато білків і жирних кислот, що може стати причиною прихованої алергії. Незважаючи на те що «молочко», приготоване з арахісу, корисно при виразковій хворобі шлунка і дванадцятипалої кишки, сам арахіс при гострих захворюваннях шлунка і кишечника слід вживати обережно й потроху, оскільки в ньому міститься велика кількість клітковини, дратівливою слизові оболонки шлунково-кишкового тракту.

Стаття підготовлена за матеріалами:
М. Кановская, "Горіхи" 2006 

23 листопада 2009 Оновлені котирування на морожені морепродукти. Продаж морожених морепродуктів оптом за цінами
30 серпня 2010 Оновлені котирування на китайський арахіс. Продаж китайського арахісу оптом за цінами виробника. Останній

Арахіс, сухофрукти з Китаю. Прямі поставки арахісу від виробника. Арахіс врожаю 2010, будь калібр в асортименті. Мінімальна партія- 1 контейнер. Ціни виробника, контракт прямий з виробником. 


При цьому імпортери продовжують скаржитися на низьку рентабельність своєї діяльності. «Оскільки
Історія арахісу Арахіс
Арахісова паста Що таке арахісова паста? З арахісу роблять близько 300 найменувань продуктів - від мукиБыстрая навигация: