Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 CY- Контейнерний термінал- 1. Місце зберігання контейнерів перед / після їх подальшим відправленням. 2. Умова перевезення при відправленні / прибутті- означає, що експедитор приймає на себе обов'язки з організації перевезення від / до CY; вартість перевезення включає послуги з відправлення від / до CY (фрахт, навантаження / вивантаження з судна, розміщення на CY).

FREIGHT PREPAID - Фрахт сплачується відправником.

OT - опен топ- тип контейнера. Дивіться в типах контейнерів.

Праздники сегодня

Арахіс, або земляний горіх

Арахіс, або земляний горіх
Бобові - Fabaceae (Leguminosae).

Народні назви : земляний жолудь, земляний мигдаль.

Аптечне найменування: арахісове масло - Arachidis oleum (раніше: Oleum Arachidis).

Ботанічний опис. Однорічна трав'яниста рослина 30-70 см заввишки, зовні схоже на квасоля. Після запилення зав'язі зариваються в грунт на глибину до 5 см, де і достигають плоди. Родом із Бразилії, арахіс в даний час обробляється повсюдно в тропіках і субтропіках.

Діючі речовини. У медицині використовується олія, що складається з гліцеридів різних жирних кислот, особливо масляної.

Застосування. Нераздражающей шкіру арахісове масло знаходить застосування для виготовлення найрізноманітніших фармацевтичних препаратів у формі мазей і емульсій. 

16 вересня 2010 Оновлені котирування на кокосову стружку. Продаж кокосової стружки оптом за цінами
30 серпня 2010 Оновлені котирування на китайський арахіс. Продаж китайського арахісу оптом за цінами виробника. Останній

Продаж арахісу. Країна походження- Аргентина. Пропонується арахіс з Аргентини за дуже хорошими цінами: ядра арахісу, арахіс бланшований, арахіс в шкірці. Для виробників пропонуються спеціальні умови поставки та знижки оптовикам. 


Як виявилось, морепродукти особливо корисні для людей з меланхолійним типом темпераменту. Така
Морепродукти - річ надзвичайно вишукана і корисна. Страви з цих продуктів хороші і за святковим
Арахіс - рід рослин сімейства Бобові, включає близько 30 видів, для яких характерний розвиток і дозрівання плодівБыстрая навигация: