Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 FCL- Повне завантаження контейнера одним відправником на адресу одного одержувача.

MT - Тонна метрична = 1000кг.

TRANSHIPMENT- трансшипменту- зміна в транзитному порту судноплавної лінії для доставки з / в порт не обслуговується лінією напряму.

Праздники сегодня

Аргентинський арахіс Redskin


Компанія "Maglione Hnos y Cia" має можливість виконати поставку арахісу сорту Redskin з Аргентини.
Maglione Hnos y Cia S. A. Володіє складної технологією контролю якості своєї продукції, яка починається при посіві і закінчується при навантаженні продукції в контейнер.
Компанія володіє сертифікатами ISO 9001:2000 і HACCP.
В процедуру контролю входить контроль при транспортуванні кожної партії, агроконтроль і виробничий контроль. Це дозволило Політика задовольнити запити покупців зі всього світу.

Сорт арахісу Redskin
Арахіс Redskin . Можна замовити смажений або сирий.

60/70

70/80

80/100

Це перший сорт, який вирощувався в Аргентині. Відмінними рисами цього сорту є міцна червона шкірка, інтенсивний аромат і гладкі ядра. Зазвичай в шкаралупі міститься від 2 до 4 ядер. В наші дні під засів цього сорту арахісу віддаються невеликі площі, так як попит на цей арахіс обмежується локальним ринком.

Сформувати Запит на поставку арахісу з Аргентини можна прямо зараз. Ми опрацюємо ваш замовлення та зв'яжемося с вами в найкоротші терміни.

Зробити запит 

16 вересня 2010 Оновлені котирування на кокосову стружку. Продаж кокосової стружки оптом за цінами
23 листопада 2009 Оновлені котирування на морожені морепродукти. Продаж морожених морепродуктів оптом за цінами

Прямі поставки арахісу з Китаю. Поставка арахісу , сухофруктів, морепродуктів за цінами виробника з Китаю. за адресою Ви дізнаєтеся детальну інформацію про виробника, про основні умови поставки, оплати, терміни; зможете подивитися поточні ціни, приклади відвантажувальних документів та багато іншого. 


Арахіс, земляний горіх. Корисні властивості арахісу У 90-ті роки минулого
Арахісове масло - природний антидепресант Арахісове масло дійсно містить ряд кориснихБыстрая навигация: