Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 CONSIGNEE- Одержувач- особа, якій передається вантаж у місці призначення.

NVOCC- Перевізник, що володіє певним обсягом вантажних приміщень на судні, яким він не володіє і не керує, що володіє правом видання бортових коносаментів.

STUFFING- Стафіровка- завантаження контейнера.

Праздники сегодня

Аргентинський арахіс високоолеінового сорти


Компанія "Maglione Hnos y Cia" має можливість виконати поставку високоолеінового арахісу з Аргентини.
Maglione Hnos y Cia S. A. Володіє складної технологією контролю якості своєї продукції, яка починається при посіві і закінчується при навантаженні продукції в контейнер.
Компанія володіє сертифікатами ISO 9001:2000 і HACCP.
В процедуру контролю входить контроль при транспортуванні кожної партії, агроконтроль і виробничий контроль. Це дозволило Політика задовольнити запити покупців зі всього світу.

Високоолеіновий сорт
Ці ядра відрізняються більше високим вмістом (75%) олеїнової кислоти і 4-6% лінолевої кислоти. Зміст цих кислот набагато вище, що в будь-якому з інших сортів арахісу .

Високоолеіновий арахіс в шкірці

38/42 40/50 50/60 60/70 70/80 80/100 Колотий

Високоолеіновий арахіс бланшований

38/42

40/50

50/60

Колотий

Переваги:

1) Користь для здоров'я.
Олеїнова кислота, яка міститься по багатьох інших продуктах (в оливковій олії, наприклад), допомагає людському організму виробляти протеїни високої щільності (так званий хороших холестерин) і знижує вироблення жпротеінов низькою щільності ( поганого холестерину), що знижує ризик серцево-судинних захворювань.
За дієтичної ролі і впливу на організм арахіс порівняємо с фруктами. Проводилися дослідження, які довели, що арахіс близькі к зелені по своїм дієтичним якостям, тому вживання арахісу не веде к ожиріння, незважаючи на високу калорійність продукту. Регулярне вживання арахісу в їжу знижує ризик гепатиту Б, особливо у жінок. Висока зміст вітаміну Е, антиоксиданту, також корисно для здоров'я. Фолієва кислота зміцнює кістки, поповнює організм магнієм, цинком і залізом.
2) Тривалість зберігання.
Даний сорт арахісу зберігає свої початкові харчові якості приблизно втричі довше, що інші сорту арахісу.
Висока зміст олеїнової кислоти в ядрах не допускає ранньої оксидації арахісу, позбавляючи від погіршення смаку і запаху по після часу.

Сформувати Запит на поставку арахісу з Аргентини можна прямо зараз. Ми опрацюємо ваш замовлення та зв'яжемося с вами в найкоротші терміни.

Зробити запит 

16 вересня 2010 Оновлені котирування на кокосову стружку. Продаж кокосової стружки оптом за цінами
30 серпня 2010 Оновлені котирування на китайський арахіс. Продаж китайського арахісу оптом за цінами виробника. Останній

В'єтнамські морепродукти і риба від виробника. Пропонуємо прямі поставки риби і морепродуктів з В'єтнаму від виробника. 


Як виявилось, морепродукти особливо корисні для людей з меланхолійним типом темпераменту. Така
Російсько-японську торгівлю морепродуктами оточує атмосфера взаємної недовіри і, незважаючи на те, що рибна
Варений арахіс корисніше смаженого Варений арахіс - традиційне ласощі в південних штатах США - не тількиБыстрая навигация: