Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 DEMURRAGE- демередж- плата за наднормативну затримку контейнера, стягується за кожну добу затримки.

HC - Хай Кьюб- контейнер підвищеної місткості. Дивіться в типах контейнерів.

UN CODE- Номер ООН- чотиризначний номер, який використовується для позначення речовини або групи речовин відповідно до класифікації небезпечних вантажів, розробленої Комітетом експертів з перевезення небезпечних вантажів Економічної і Соціальної Ради Організації Об'єднаних Націй в рамках «Рекомендацій щодо перевезення небезпечних вантажів ».

Праздники сегодня

Аргентинський арахіс в шкаралупі


Компанія "Maglione Hnos y Cia" має можливість виконати поставку арахісу в шкаралупі з Аргентини.
Maglione Hnos y Cia S. A. Володіє складної технологією контролю якості своєї продукції, яка починається при посіві і закінчується при навантаженні продукції в контейнер.
Компанія володіє сертифікатами ISO 9001:2000 і HACCP.
В процедуру контролю входить контроль при транспортуванні кожної партії, агроконтроль і виробничий контроль. Це дозволило Політика задовольнити запити покупців зі всього світу.

Арахіс в шкаралупі

Для виробництва якісного арахісу в шкаралупі важливий не тільки контроль якості, але і контроль зовнішнього вигляду. Перший етап - відбір підходящих горішків, попередня очищення від стебел при допомоги очисної машини. Потім відбувається сортування по розміром і просіювання. Другий етап - обжарка в печі. Арахіс обсмажується при температурі приблизно в 160 ° C. Процес завершується ручним відбором і упаковкою арахісу .

Сформувати Запит на поставку арахісу з Аргентини можна прямо зараз. Ми опрацюємо ваш замовлення та зв'яжемося с вами в найкоротші терміни. 

30 серпня 2010 Оновлені котирування на китайський арахіс. Продаж китайського арахісу оптом за цінами виробника. Останній
Зараз арахіс нового врожаю дещо затримується з повноцінним виходом на ринок. Це зв'язано

Пропонуються риба і морепродукти від в'єтнамського виробника. Широкий асортимент сушених снеків. Контракт укладається безпосередньо з виробником. Умови поставки, оплати, терміни, приклади вантажосупровідних документів та сертифікатів представлені за адресою. 


Арахісове масло - природний антидепресант Арахісове масло дійсно містить ряд корисних
Кальмари бувають близько 300 видів, поширені широко, переважно в тропіках. Кальмари - хижаки.
Після скасування ввізних мит на філе риби обсяги імпортованих рибних продуктів ростуть стрімкимиБыстрая навигация: