Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 AI- «Все включено»- означає, що вартість перевезення включає всі додаткові збори, передбачені умовами перевезення. Наприклад, якщо мова йде про фрахт на умовах CY / CY, це означає, що в ставку, крім фрахту, навантаження і вивантаження, також включені всі супутні витрати, такі як BAF, CAF і т. д.

FI - Вільно від навантаження- умова перевезення при відправленні- означає, що фрахт не враховує вартості навантаження на судно.

THC- Термінальна обробка вантажу- спочатку- будь-які послуги терміналу з обробки вантажу: завантаження / вивантаження з судна, переміщення в штабель, виставлення для проведення робіт і т. д. В даний час в практиці склалося наступне розуміння даного терміну- послуги з обробки вантажу, оплату яких у відповідності до звичаїв порту здійснює відправник, якщо це порт відправлення (oTHC), або одержувач, якщо це порт призначення (dTHC).

Праздники сегодня

Алергія на горіхи

Алергія на горіхи

Горіхи, включаючи і деревні горіхи, і земляний арахіс, відносяться до найпоширеніших харчових алергенів.
Алергія на горіхи - відносно поширене явище і часто дуже серйозна проблема. Для людей з алергією на горіхи, вплив дивно маленьких кількостей частин горіха може викликати фатальний анафілактичний шок, що призвело до їх заборони в деяких шкільних закладах.
Алергія на арахіс є найпоширенішою. Деякі дослідження припускають, що частково алергії на арахіс можуть бути пов'язані з використанням арахісу в дитячому харчуванні. Якщо дуже маленьким дітям, які ще не в змозі переварити всі компоненти арахісу повністю, давати таке харчування, то тіло буде реагувати проти цих компонентів.
Повідомляють, що процеси, які збільшують аромат і термін придатності арахісу, а саме, дозрівання, прожарювання і обробка, збільшують його алергенні властивості, і це можна віднести і до інших типів горіхів.
Оскільки арахіс - це член сімейства бобових, незв'язаного з іншими горіхами, люди з алергією на арахіс, можливо, не мають алергію на інші горіхи, і люди з алергіями на інші горіхи, можливо, не мають алергію на арахіс. Загальний термін, який використовують, щоб відрізнити інші горіхи від арахісу, звучить як "деревні горіхи". 

23 листопада 2009 Оновлені котирування на морожені морепродукти. Продаж морожених морепродуктів оптом за цінами
7 вересня 2010 Оновлення котирування на морепродукти з В'єтнаму. Продаж морепродуктів оптом за цінами виробника

Пропонуються риба і морепродукти від в'єтнамського виробника. Широкий асортимент сушених снеків. Контракт укладається безпосередньо з виробником. Умови поставки, оплати, терміни, приклади вантажосупровідних документів та сертифікатів представлені за адресою. 


Як десерт чудово підійдуть сухофрукти. Чому саме сухофрукти? Сухофрукти
Арахісове маслоОреховую пасту одержують із смаженого арахісу перемелюванням його в пасту. Існують
Арахіс, земляний горіх. Корисні властивості арахісу У 90-ті роки минулогоБыстрая навигация: