Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 B / L - BILL OF LADING- Коносамент- договір морського перевезення, документ, що підтверджує факт прийняття вантажу перевізником до морського перевезення і зобов'язання передати його вантажоодержувачу в порту призначення, відповідальність перед перевізником за правильність заявлених в коносаменті відомостей несе відправник. Коносамент супроводжує вантаж при перевезенні. Оригінал коносамента є товарораспоряделітельним документом.

LI - Лінійні умови при відправленні- умови, за яких експедитор надає наступні послуги, стоімсоть яких включена в ставку фрахту: зняття контейнера з транспортного засобу (авто, залізничного), розміщення на терміналі (CY), навантаження на судно.

RAMP- Рампа- 1. Пристрій для переміщення вантажу з одного виду транспорту на інший. 2. Умова перевезення при відправленні / прибутті- означає, що експедитор приймає на себе обов'язки з організації перевезення від / до найближчої до відправника / одержувача рампи; вартість перевезення включає послуги з відправлення від / до рампи (фрахт, навантаження / вивантаження з судна, термінальні услегі, навантаження на авто / жд транспорт, доставку до / від найближчої до одержувача / відправникові рампи).

Праздники сегодня

Агропродукція

Якщо ви зацікавлені в знаходженні постачальника агропродукції для вашого виробництва або торгової діяльності, оптимізації витрат на зовнішньо-економічну діяльність, то ви звернулися по адресою. Пропонуємо Вашій увазі наступні варіанти імпорту агропродукції. При натисканні на найменування цікавлять Вас агропродукції Ви отримаєте більше детальну інформацію по того або іншому напрямі.

Даний WEB Ресурс служить в якості інформаційного мосту між закордонними постачальниками і імпортерами з країн СНД різних продуктів харчування, агропродукції традиційного імпорту і обладнання :

В відповідних розділах сайту ви зможете:

Пропонується добірка довідкових даних:

Корисними так ж будуть посилання на


 

Індикативні котирування на деякі калібри арахісу з Індії: СОРТ Джава (JAVA)
1. Філе пангасіуса / Pangasius fillets (one 20 ' FCL) Специфікація і ціни: Skinless,
3 серпня 2010 Оновлені котирування на арахіс з Індії. Продаж арахісу оптом за цінами виробника

Продам кокосову продукцію з Філіппін. Дерево стружка різної нарізки, кокосове масло, бананові чіпси, сухофрукти. Подробиці можна дізнатися за адресою 


Дуже цінним продуктом є морський гребінець, особливо м'язів (м'ясо) гребінця, в якому міститься
Зараз морепродукти широко використовуються для приготування різноманітних страв і закусок. У них міститься
Основні країни-виробники арахісу Нижче наведена інформація за питомою вагою основних держав, які займаютьсяБыстрая навигация: